Lokaty Bez Konta – Ranking Lipiec 2017

Ranking Lokat Lipiec 2017 lokaty bez konta
Ranking Lokaty Lipiec 2017 lokaty bez konta

Poszukiwanie lokaty o wysokim oprocentowaniu nie jest prostym zadaniem. Jeżeli dodatkowo interesują nas tylko lokaty bez konta bankowego jest to jeszcze trudniejsze. Poniżej sprawdziliśmy co oferują banki.

Propozycje są uzależnione od kwoty którą posiadamy oraz od czasu, na który lokujemy nasze pieniądze. Poniższy ranking lokaty bez konta przedstawia aktualne oferty banków.

Sprawdź ranking lokaty bez konta lipiec 2017 >>>

Ranking lokaty bez konta o najwyższym oprocentowaniu

W rankingu istnieje kilka konkurencyjnych ofert. Na pierwszym miejscu rankingu lokaty bez konta  jeśli chodzi o lokaty z ostatniego miesiąca znalazła się Lokata Happy oferowana przez Idea Bank.

W przypadku tej oferty, możemy założyć tylko jedną lokatę. Oprocentowanie jest uzależnione od terminu i wynosi:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesiące
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąc

Zaznaczmy, że jest to oferta tylko dla nowych klientów. Istotnym ograniczeniem dla zamożniejszych Klientów jest maksymalna kwota na Lokacie Happy 10 tyś zł.

Jeżeli posiadamy większą kwotę, ale nie więcej niż 25 tyś zł, Idea Bank proponuje na trzymiesięcznej Lokacie HAPPY PRO oprocentowanie 3% w skali roku. Podkreślam, że jest to również oferta kierowana do nowych klientów Idea Banku.

Idea Bank ma również propozycję dla zasobniejszych klientów. Na Lokacie WIELKI PROCENT możemy oszczędzać nawet 1 milion zł. Nie ma ograniczenia liczby zakładanych lokat. Oferta dotyczy terminów dwa, cztery lub sześć miesięcy. Idea Bank dla każdego z tych terminów proponuje takie samo oprocentowanie, które wynosi 2,5% w skali roku.

Jeżeli interesuje nas dłuższa lokata bez konta, wówczas możemy zdecydować się na LOKATĘ NR 1. Idea Bank umożliwia zainwestowanie kwoty aż 1 miliona zł, a oprocentowanie jest uzależnione od okresu lokaty i wynosi dla dłuższych okresów:

  • 2,70% w skali roku na okres 24 miesięcy
  • 2,75% w skali roku na okres 36 miesięcy
  • 2,80% w skali roku na okres 60 miesięcy

Jak widać powyżej Idea Bank ma wiele propozycji w rankingu lokat bez konta.

Sprawdź ranking lokaty bez konta lipiec 2017 >>>

Lokaty bez konta – kto oprócz Idea Bank?

Kolejną propozycję ma Bank Ochrony Środowiska. Na EKOlokacie 5 na 5, progresywnej o stałym oprocentowaniu, które wzrasta w kolejnych latach trwania lokaty średniorocznie możemy zyskać nawet 2,84%. Wysokość oprocentowania progresywnego wynosi: 1 rok – 1,5%; 2 rok – 1,7%; 3 rok – 2%; 4 rok – 4%; 5 rok – 5%. Jeżeli zerwiemy lokatę po upływie pierwszego roku, wówczas otrzymamy tylko odsetki oprocentowane 1,5% w skali roku.

Jeżeli posiadamy minimum kwotę 2 tyś zł warto rozważyć internetową ofertę Toyota Banku.  Dwuletnia lokata standardowa zachęca atrakcyjnym oprocentowaniem, które wynosi 2,55% w skali roku. Natomiast oprocentowanie trzyletniej lokaty bez konta to 2,7% w skali. Nie ma maksymalnej kwota lokaty.

Sprawdź ranking lokaty bez konta lipiec 2017 >>>

Ranking lokaty bez konta – propozycje są podobne

Na Nest Lokacie Nowe środki – bez konta możemy ulokować nawet 2 miliony zł. Jednakże jest to oferta tylko dla nowych środków na okres 6 miesięcy lub 2 lat. Lokatę możemy również założyć na 3 miesiące wówczas Nest Bank  proponuje 2,2% w skali roku lub na 1 rok, lecz oprocentowanie jest obniżone do 2% w skali roku. Warto tu wspomnieć, każda z tych lokat jest dostępna również dla klientów, którzy posiadają  konto w banku. Nest Bank premiuje lokaty z kontem oprocentowaniem wyższym o 0,2% dla każdego z terminów.

Ciekawą propozycję dla klientów również ma Lion’s Bank.  Na Lokacie Welcome Online można 2,15% w skali roku. Warto zaznaczyć, że możemy ulokować aż 350 tyś zł a termin lokaty przy takim oprocentowaniu jest atrakcyjny bo tylko 1 miesiąc. Także warto zastanowić się na ofertą Lion’s Banku jeżeli mamy wieksz środki a interesuje nas krótki okres lokaty. Natomiast na Lokacie Online Nowe Środki dla takiej samej kwoty lecz na 3 miesiące możemy otrzymać oprocentowanie 2,25% w skali roku.

Jeżeli interesuje nas dłuższy okres np. 15 miesięcy również jest propozycja lokaty bez konta oprocentowana 2,25% w skali roku. Dla kwoty do 250 tyś zł Santander Consumer Bank oferuje ponadto podgląd lokaty w bankowości internetowej.

Jeśli interesują nas wszystkie lokaty bez konta Lipiec 2017, to koniecznie sprawdź ranking.

Sprawdź ranking lokaty bez konta lipiec 2017 >>>

Jak można zauważyć w rankingu lokaty bez konta istnieje wiele ofert bankowych nie mniej atrakcyjnych od lokat wymagających otwarcia rachunku.