Ranking Lokat Luty 2016

Ranking Lokat Luty 2016 to szansa na stabilne wzrosty w nerwowych dla wielu inwestorów czasach. Podczas wybierania lokaty musimy przeanalizować kilka istotnych czynników dzięki którym będziemy mogli sporo zyskać. Ze względu na to przedstawimy Państwu spis jednych z najlepszych lokat bankowych, które dostępne są w aktualnym czasie. Pamiętajmy, że nie ma jednej najlepszej lokaty. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Z tego względu ciężko przedstawić jedną najlepszą lokatę, która każdemu będzie odpowiadać.

Najlepsze Lokaty Ranking Lokat Luty 2016

Jeśli odkładasz pieniądze na jakikolwiek cel to warto postarać się, aby wymarzona suma pojawiła się na naszym koncie znacznie wcześniej. W tym przypadku lokata będzie bardzo pomocna. Bez względu na co odkładasz pieniądze warto skorzystać z lokat i czerpać dodatkowe korzyści. Nasz ranking lokat będzie w stanie pomóc Ci wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie dzięki której ulokujesz swoje pieniądze z dużą korzyścią dla Ciebie – podkreśla Ekspert ds. Lokat

Ranking Lokat Luty 2016 – 5% lub 4% – kto da więcej?

Pierwszą lokatą, którą weźmiemy pod lupę będzie db Lok@ta Deutsche Bank. Lokata ta oferuje nam oprocentowanie wynoszące 5,0%, a okres lokaty wynosi 2 miesiące. Na lokatę db Lok@ta Deutsche Bank jesteśmy w stanie wpłacić kwoty od 2000zł do 10 000zł. Warto jednak dodać, że wraz z lokatą musimy otworzyć konto osobiste dbNET. Jeśli zrezygnujemy z tej opcji oprocentowanie lokaty zmniejsza się do 2,5%. Oferta Deutsche Bank w tym wypadku kierowana jest jedynie do osób, które po raz pierwszy korzystają z usług banku.

Następną bardzo korzystną ofertą może okazać się propozycja banku SMART. Bank ten oferuje nam lokatę o nazwie SMART Lokata Na Powitanie Bank SMART, która zakładana jest na okres jednego miesiąca. Lokata ta posiada 4,0% oprocentowania i możemy na nią wpłacić od 1000 do 10 000zł. Lokata ta również skierowana jest do nowych klientów banku, którzy założą lokatę poprzez stronę internetową banku. Warto dodać, że wraz z lokatą konieczne jest założenie konta w banku SMART. Ograniczenie dotyczące lokaty mówi, że jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Alternatywą jest możliwość jej założenia na okres dwóch miesięcy jednak oprocentowanie spada do 3,5%.

Korzystną ofertę proponuje nam także Alior Bank, w który możemy założyć lokatę o nazwie Lokata 4% Alior Bank. Lokata ta posiada oprocentowanie 4,0% czyli tak samo jak w przypadku banku SMART, jednak okres lokaty wynosi tutaj dwa miesiące. Kwota, którą możemy wpłacić na lokatę Lokata 4% Alior Bank wynosi od 1000 do 10 000 zł. Warunkiem koniecznym jest założenie konta w Alior Banku. Lokatę możemy uruchomić do 30 dni od chwili otwarcia konta. Konto musi być również aktywne bowiem w przeciwnym razie oprocentowanie spada do 1%.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>

Ciekawą propozycją może być również lokata Lokata LOG-ujesz LOK-ujesz Eurobank, której oprocentowanie wynosi 3,5%, a okres trwania lokaty to 1 miesiąc. Na lokatę tą możemy wpłacić od 200 do 10 000zł. Ważne w tym wypadku jest to, iż lokata może być założona przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. Należy ją założyć do 7 dni od chwili aktywacji aplikacji.

Ranking Lokat Luty 2016 - Najlepsze Lokaty

Inną propozycją może być skorzystanie z lokaty oferowanej przez Bank PKO BP/Inteligo. Lokata w IKO PKO BP/Inteligo posiada oprocentowanie 2,25% oraz możemy założyć ją na okres jednego miesiąca, a kwota, która dozwolona jest do wpłaty wynosi od 1000 do 10 000zł. Możemy założyć tylko jedną taką lokatę i jest ona dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO.

Ranking Lokat Luty 2016 – a może coś z oferty SMART Banku?

Wracając do banku SMART możemy wybrać w nim także lokatę SMART Lokata z Plusem Bank SMART, której oprocentowanie wynosi 2,1%. Okres trwania takiej lokaty to dwa miesiące, lecz kwota, którą możemy wpłacić rozpoczyna się od 1000zł, a kończy na aż 2 000 000zł. Lokata ta przeznaczona jest dla klientów nowych, którzy otworzą konto w banku SMART. Ograniczeniem jest możliwość założenia jedynie jednej takiej lokaty. Klienci banku SMART mogą założyć taką lokatę jednak w wersji bez „plusa” i tym samym oprocentowanie spada do 2,0% w skali roku.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>

Interesująca okazuje się także lokata w banku Idea Bank. Jest to Lokata Stabilna Idea Bank, której oprocentowanie wynosi 2,0%. Lokatę możemy założyć na dwa miesiące oraz wpłacić na nią od 1000 do 1 000 000zł. Dużym plusem tej lokaty jest fakt, że nie wymaga ona dodatkowych warunków, które musielibyśmy spełnić, aby ją uruchomić.

Podobną lokatą, która nie wymaga od nas spełniania dodatkowych warunków jest Lokata Internetowa Plus Bank. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 1,65% i zakładana jest na okres jednego miesiąca. Minimalna kwota do wpłaty na lokatę wynosi 1000zł

W zależności od tego jaką ilością środków dysponujemy możemy założyć również lokatę w banku Volkswagen Bank. Lokata nazywa się Lokata Plus Volkswagen Bank i jej najwyższe oprocentowanie wynosi 1,65%. Lokatę możemy założyć na okres dwóch miesięcy. Warunkiem koniecznym jest posiadanie rachunku w tym banku. Dla poszczególnych kwot przydzielone są różne oprocentowania. Przedstawia się to w sposób następujący: 1,4% od 1000 zł, 1,45% od 10 000 zł, 1,5% od 25 000 zł, 1,55% od 50 000 zł, 1,6% od 100 000 zł, 1,65% od 150 000 zł.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>

Najlepsze lokaty luty 2016 na większe kwoty

Dysponując większą kwotą pieniędzy warto rozważyć lokaty, które umożliwiają oszczędzanie nawet 100 000 zł. Przykładowo na 3 miesiące mamy do dyspozycji Lokatę Happy Plus w Idea Banku oprocentowaną na 3,25%. Przy kwocie 100 000 zł po 3 miesiącach można się z niej cieszyć zyskiem 647 zł. Bardzo zbliżone oprocentowanie – 3,2% oferuje lokata Bezkarna w BGŻ Banku. Obie lokaty ograniczone są do 100 000 zł. Powyżej 100 tys. zł mamy ofertę Lion’s Banku oprocentowaną na 3%. Maksymalna kwota lokaty Welcome w Lion’s Banku to 1 mln. zł. Po 3 miesiącach można więc się cieszyć zyskiem blisko 6 tys. zł. Lokata w Idea Banku nie wymaga otwarcia konta, pozostałe propozycje wymagają jednoczesnego otwarcia rachunku bankowego.

Podsumowując przy większych kwotach warto skorzystać:

  • Lokata Happy Plus w Idea Banku – oprocentowanie 3,25% od 10 do 100 tys. zł
  • Lokata Bezkarna w BGŻOptima – oprocentowanie 3,2% od 1 do 100 tys. zł
  • Lokata Welcome w Lion’s Banku  – oprocentowanie 3% od 100 tys. zł do 1 mln zł

Sprawdź nasz ranking lokat luty 2016 >>>

Jak widzimy naprawdę jest w czym wybierać więc warto przeanalizować dostępne lokaty i wybrać dla siebie tą najbardziej korzystną.

Ranking Lokat Luty 2015

Osoby, które chcą nieco zarobić inwestując swoje pieniądze w bezpieczny sposób często decydują się na wpłatę pieniędzy na lokatę. Jak jednak wiadomo lokata lokacie nierówna. Obecnie banki oferują tak wiele możliwości, jeżeli chodzi inwestowanie w ten sposób, że czasami trudno jest się w tym wszystkim połapać. Co więcej, niektóre banki oferują o wiele bardziej atrakcyjne warunki od innych. Warto więc wiedzieć co zrobić, by wybrać najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie dla siebie.

Ranking lokat luty 2015 – czy warto z niego korzystać?

Na pewno warto skorzystać z internetu, ponieważ to właśnie w sieci znaleźć można najwięcej informacji, które są dodatkowo aktualne. W żadnych czasopismach, książkach czy innych mediach nie sposób znaleźć świeżego porównania lokat bankowych. W internecie nie ma problemu ze znalezieniem takich informacji. Co więcej, stron tego typu w sieci jest bardzo wiele. Oczywiście, aby ranking lokat luty 2015 był naprawdę przydatny koniecznie trzeba skorzystać ze strony, na której znaleźć można tylko prawdziwe i aktualizowane informacje. Tego typu strony można zwykle rozpoznać na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na treść, ponieważ to właśnie ona jest wyznacznikiem wysokiej jakości stron internetowych. Wybierając stronę warto szukać również takich, które porównują kilka typów lokat. Dzięki temu znalezienie odpowiedniej lokaty dla siebie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>

W ofercie banków znaleźć można wiele różnego rodzaju lokat bankowych, są to między innymi lokaty jednodniowe, rentierskie, dla dziecka i wiele innych. Banki bardzo często oferują również takie lokaty, które ze względu na poszczególne cechy danej lokaty kojarzą się tylko i wyłącznie z danym bankiem. Ranking lokat luty 2015 to sposób na znalezienie najlepszej lokaty dla siebie. W rankingu takim znaleźć można informacje na temat oprocentowania oraz wysokości kwoty pieniężnej, którą można umieścić na lokacie. Co więcej, bardzo często strony od razu przekierowują do wybranych banków i do założenia lokaty, jest to zatem rozwiązanie nie tylko korzystne z punktu widzenia finansowego, ale również bardzo wygodne.

 

Każdy ranking lokat luty 2015 może być tak naprawdę stworzony na potrzeby konkretnej firmy, dlatego nawet znajdując jakieś informacje o lokatach, warto sprawdzić, chociażby w kilku bankach, czy tak naprawdę informacje te pokrywają się i czy dana lokata w rzeczywistości prezentuje się najlepiej na tle innych. Tak naprawdę, dzięki dostępowi do internetu czynność ta zajmie dosłownie paręnaście minut, korzyści natomiast będą ogromne, tym bardziej, jeżeli lokata będzie zakładana na większą kwotę pieniędzy. Przeglądając strony internetowej oferujące ranking lokat luty 2015 warto zwrócić uwagę na to, jakie jeszcze informacje ona oferuje. Im informacji tych będzie więcej, i im bardziej starannie będą one przygotowane, tym oczywiście strona będzie plasowała się na liście lepszych jakościowo stron. Do tego typu stron zaliczają się wszystkie serwisy o tematyce finansowej, gdzie ranking lokat luty 2015 jest jedynie dodatkiem.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>

Jeżeli ktoś kompletnie nie wie na jaką lokatę się zdecydować – co jest jak najbardziej realne ze względu na olbrzymią ilość opcji, można po prostu zdecydować się na rozmowę z doradcą w konkretnym banku. To, że doradca taki wytłumaczy wszystkie za i przeciw danej lokaty nie będzie wcale obligowało klienta do założenia lokaty w danym banku. Dla wielu osób to właśnie niewiedza, jeżeli chodzi o inwestycje jest największą przeszkodą ku temu, by oszczędzać. Nie warto trzymać pieniędzy w przysłowiowej skarpecie w domu bądź na koncie w banku. Warto zainwestować, tym bardziej, że to nic nie kosztuje, a można jedynie zyskać i to całkiem sporo. Chcąc samodzielnie wybrać lokatę bankową dla siebie niewątpliwie warto wybrać profesjonalny ranking lokat luty 2015, dzięki któremu podjęcie decyzji odnośnie wyboru odpowiedniej lokaty będzie zdecydowanie łatwiejsze i przede wszystkim będzie bardziej trafne i jednocześnie zyskowne. Dobra lokata to produkt bankowy, na który tak naprawdę powinien zdecydować się każdy, nawet ten, kto nie ma wielu oszczędności.

Wśród lokat na 3 miesiące najlepiej w naszym rankingu lokat luty  2015 wypadają następujące lokaty:

  • Getin Bank, oferta Twoja Lokata III oprocentowana na 3,50%, każde 1000 zł to 6,90 zł zysku
  • Idea Bank, oferta Lokata Bezkonkurencyjna oprocentowana na 3,10%, każde 1000 zł to 6,12 zł zysku
  • Bank SMART, oferta SMART Lokata oprocentowana na 2,90%, każde 1000 zł to 5,72 zł zysku

Wszystkie powyższe lokaty, najlepsze w lutym 2015, posiadają limity od 1 tys. zł do 10 tys. zł i skierowane są do nowych klientów banku.

Sprawdź pełen ranking lokat luty 2016 >>>