Ranking Lokat Lipiec 2017 – lokaty na 3 miesiące

Narodowy Bank Polski utrzymuje stopy procentowe na tym samym poziomie od trzech lat. Jednakże banki systematycznie obniżają oprocentowanie depozytów. W wielu bankach stawki lokat 3 miesięcznych są już w zasadzie symboliczne i nie chronią oszczędności przed inflacją. Można też znaleźć ciekawe propozycje lokat.

Ranking lokat na 3 miesiące

W rankingu istnieje kilka konkurencyjnych ofert. Na pierwszym miejscu wśród lokat trzymiesięcznych jeśli chodzi o lokaty z ostatniego miesiąca znalazła się Nest Lokata Witaj oferowana przez Nest Bank.

W przypadku tej oferty, możemy liczyć na oprocentowanie wynoszące 4 procent w skali roku a kwota nie może być wyższa niż 10 tyś. zł. Natomiast na okres dwóch miesięcy Idea Bank również oferuje oprocentowania 4 procent w skali roku. Natomiast na trzy miesiące oferta jest obniżona do 3,5 % w skali roku. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że jest to lokata dla kwoty do 10 tyś. zł.

Sprawdź ranking  lokat trzymiesięcznych lipiec 2017 >>>

Posiadając wyższą kwotę, lecz nie przekraczającą 25 tyś. zł Idea Bank oferuje oprocentowanie 3% w skali roku na okres trzech miesięcy. Z tej oferty do oferty mogą przystąpić jedynie osoby, które dopiero stają się klientami banku. Dysponując kwotą 100 tyś zł możemy skorzystać  z trzymiesięcznej lokaty HAPPY PLUS na nowe środki lub dwumiesięcznej lokaty BEZKONKURENCYJNEJ. Obie oferty są oprocentowane 2,5% w skali roku.

Atrakcyjną propozycję dla nowych Klientów, którzy będą aktywnie korzystać z rachunku bankowego ma Bank Millennium. Na trzymiesięcznej lokacie „LUBIĘ TO POLECAM” na kwotę do 10 tyś. zł można uzyskać oprocentowanie 4% w skali roku.

Plus Bank również oferuje trzymiesięczną lokatę oprocentowaną 4% w skali roku na kwotę do 10 tyś zł. Jednakże oferta jest skierowana tylko do klientów posiadających Konto Plus, założone w ciągu ostatniego roku.

Na kolejnym miejscu znajduje się lokata trzymiesięczna, która jest propozycją kierowaną przez mBank. Mianowicie tutaj mowa jest o oprocentowaniu wynoszącym 3,5 procent w skali roku. Jednocześnie do oferty mogą przystąpić jedynie osoby, które dopiero stają się klientami banku. Warto wspomnieć o tym, że minimalna wpłata na tę lokatę wynosi 500 złotych, natomiast maksymalna również nie powinna przekroczyć 10 tys. złotych.

Lokata dla nowych klientów jest automatycznie przedłużana na kolejny okres, wówczas bank oprocentowanie wynosi 0,7% w skali roku.

Jeśli interesują nas wszystkie lokaty lipiec 2017 – 3 miesięczne, to koniecznie sprawdź ranking.

Sprawdź ranking lokat 3 miesięcznych lipiec 2017 >>>

Zerwanie lokaty a utrata odsetek

W rankingu nie mogło zabraknąć oferty internetowego banku BGŻ Optima, który proponuje Lokatę Bezkarną. Jednocześnie warto dodać, że oprocentowanie, jest tutaj już nieco niższe, ale nadal utrzymuje się na dość atrakcyjnym poziomie. Mianowicie nowi Klienci, mają okazję zdobyć 3 procent w skali roku, jeśli ich depozyt wyniesie od 1000 do 20 000 złotych. Jednocześnie można dodatkowo założyć bezpłatne konto oszczędnościowe.

Pomimo niższego oprocentowania od konkurencji istnieje możliwość zerwania Lokaty Bezkarnej BGŻ Optima przed terminem zapadalności z zachowaniem naliczonych odsetek.

Istnieje możliwość ulokowania wyższej kwoty na Lokacie Bezkompromisowej w BGŻ Optima – nawet 100 tyś zł. na trzy miesiące. Osoby, które chcą skorzystać z tej oferty mogą liczyć na 2,5 procent w skali roku.

Sprawdź ranking lokat 3 miesięcznych lipiec 2017 >>>

Kolejne pozycje w rankingu oferują już zdecydowanie mniejsze odsetki. Mianowicie jeśli skorzystamy z lokaty Welcome ONLINE, która jest ofertą ze strony Lion’s Bank, możemy bardzo szybko się przekonać, iż rzeczywiście tutaj już zarobimy 2,25 procent  w skali roku. Jednocześnie minimalna wpłata wynosi 100 tysięcy złotych, natomiast maksymalna nie może przekroczyć 350 tysięcy złotych.