Ranking Lokat Maj 2014

Osoby, które teraz bardzo mocno narzekają na to, że nie ma jakichś większych perspektyw ku temu, by faktycznie móc się zainteresować lokatami, tak naprawdę zamiast narzekać powinny oszczędzać, nawet na takich warunkach, jakie są dostępne teraz. To i tak jest zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż w przypadku zwykłego odkładania pieniędzy, by po prostu je mieć. Zawsze jednak na lokacie możemy liczyć na zwrot jakiegoś procenta. Jeśli uważamy, że mimo wszystko przyjdą jeszcze lepsze oferty, to warto prześledzić ranking lokat maj 2014, by się przekonać na własnej skórze, że cały czas systematycznie odsetki idą w dół. W związku z tym, lepiej zacząć inwestować jeszcze dzisiaj, niż później po roku stwierdzić, że faktycznie przegapiło się całkiem dobrą szansę na spory zysk.

Jeśli chodzi rzeczywiście o sprawdzenie, która lokata w 2014 roku była najlepsza, warto prześledzić porównanie lokat półrocznych, rocznych, a także takich, które wymagały zdecydowanie największej cierpliwości, ponieważ były zakładane na okres 24 miesięcy.

W przypadku lokat półrocznych, najlepszą ofertę w tamtym czasie posiadał Bank Millennium. Proponował on Lokatę Mobilną z oprocentowaniem wynoszącym 4 procent w skali roku. Dlatego, jeśli zdecydowalibyśmy się na oszczędzanie właśnie na tej lokacie, i chcielibyśmy zainwestować 5 tysięcy złotych, to po 6 miesiącach moglibyśmy wyciągnąć o 81 złotych więcej.

Zobacz ranking lokat maj 2016  >>>

Na drugim miejscu wśród lokat półrocznych znajdował się SK Bank, proponujący Lokatę24. Jednak tutaj klienci musieli pogodzić się z ofertą, która wskazywała mimo wszystko na oprocentowanie zmienne Jednak średnio odsetki rosły o 3,65 procent w skali roku. Co przynosiło średni zysk w wysokości 74 złotych. Oczywiście zakładając, iż znowu dysponowaliśmy wolnymi środkami na koncie, wynoszącymi 5 tysięcy złotych.

Natomiast trzecie miejsce w wymienionej grupie lokat, zajmował FM Bank PBP, który oferował FM Lokatę Pro. W ten sposób można było zyskać aż 3,61 procent w skali roku. Była to naprawdę wyjątkowa okazja, żeby zarobić przy wspomnianym depozycje ponad 73 złote. Jeszcze na uwagę zasługiwały w tym czasie lokata interaktywna proponowana przez Plus Bank, z oprocentowaniem wynoszącym 3,55 procent w skali roku, jak i również Ekolokata Pozytywna, która jak sama nazwa wskazuje była proponowana przez Bank Ochrony Środowiska z oprocentowaniem wynoszącym 3,50 procent w skali roku.

Takim sposobem można przejść do zestawienia, w którym będzie można spokojnie porównać lokaty zakładane na okres 12 miesięcy. Tutaj również klienci mogli liczyć na oprocentowanie wynoszące 4 procent w skali roku. A proponowane było ono przez BZ WBK w Lokacie Mobilnej. Jeśli ktoś zdecydował się na zamrożenie 5 tysięcy złotych, przez okres 12 miesięcy, to rzeczywiście po roku mógł się cieszyć zyskiem wynoszącym aż 162 złote. Na drugim miejscu znajdowała się FM Lokata PRO, która proponowana była prze FM Bank PBP. Tutaj klienci z powodzeniem mogli liczyć na stawkę wynoszącą 3,75 procent w skali roku. Co ostatecznie przy wspomnianym depozycie pozwalało na osiągnięcie zysku w wysokości 151 złotych. Całkiem niezła suma, jak za samo przechowywanie pieniędzy.

Zobacz najlepsze lokaty maj 2016  >>>

Trzecie miejsce było zajmowane aż przez trzy banki. Każdy z nich proponował oprocentowanie wynoszące 3,60 procent w skali roku. Zatem można było naprawdę poszczycić się całkiem przyjemnym zyskiem, wynoszącym po 12 miesiącach prawie 146 złotych. Do tych banków zaliczał się Plus Bank proponujący ze swojej strony Lokatę Mobilną, Getin Bank proponujący Lokatę Wznoszącą, jak i również Idea Bank oferujący Lokatę Efektywną.

Jeśli spojrzymy dalej, to możemy z powodzeniem stwierdzić, że jednak lokaty roczne utrzymywały się na bardzo przyzwoitym poziomie. A wszystko dlatego, ponieważ Lokata Internetowa, która była proponowana przez Meritum Bank, ostatecznie posiadała oprocentowanie wynoszące 3,50 procent w skali roku. Nie mówiąc już o tym, że dzięki takiej stawce, sam bank ze swoim produktem oszczędnościowym znalazł się aż na 4 miejscu. Dzięki temu mamy pogląd na to, że jednak cały czas propozycje bankowe utrzymywały się wysoko powyżej 3 procent w skali roku.

Najbardziej cierpliwi z powodzeniem mogli inwestować w lokaty, które trwały 24 miesiące. W takiej sytuacji na pierwszym miejscu wysuną się Santander Consumer Bank, który proponował swoim klientom Direct+ Internet. Jeśli ktoś zdecydował się na założenie właśnie tej lokaty, to rzeczywiście spokojnie można byłoby mówić o zysku wynoszącym 4,10 procent w skali roku. To dawało po dwóch latach aż 332 złote. Wystarczyło jedynie zainwestować 5 tysięcy złotych i nie ruszać ich przez wskazany okres czasu.

Na drugim miejscu z oprocentowaniem wynoszącym 4,05 procent w skali roku, wysunęła się FM Lokata PRO, która była propozycją FM Banku PBP. Osoby, które zdecydowały się właśnie na tę lokatę, po dwóch latach osiągały zysk wynoszący 328 złotych.

Zobacz oprocentowanie lokat maj 2016  >>>

Tak właśnie przedstawiał się ranking lokat maj 2014, który wskazywał, iż zdecydowanie najwięcej ofert przekraczało z powodzeniem 3 procent w skali roku, a nawet oscylowało wokół 4 procentów w skali roku.

Ranking Lokat Kwiecień 2014

Lokaty są jednymi z najbardziej bezpiecznych produktów finansowych, które proponowane są przez placówki bankowe, jeśli chodzi o inwestycje, czyli pomnażanie swoich oszczędności. Jeśli dokładnie przejrzymy ranking lokat kwiecień 2014, to szybko zorientujemy się, jak wiele produktów finansowych występowało na bardzo korzystnych warunkach.

Jedną z najlepszych z nich była Lokata Mobilna, które oferowana była przez Bank Millennium. W związku z tym, można było na niej zyskać aż 4 procent w skali roku. Co rzeczywiście po okresie 6 miesięcznym, przy wpłacie zaledwie 5 tysięcy złotych, można było uzyskać aż 81,21 złotych zysku. Jednak Bank Millenium nakładał pewne warunki. Przede wszystkim oferta była już kierowana do osób, które posiadały rachunki rozliczeniowo-oszczędnościowe. Poza tym, można było ją założyć wyłącznie przez aplikację mobilną. Ponadto wysokość depozytu, wahała się w granicach od 500 do 10 tysięcy złotych. Czyli oferta była kierowana przede wszystkim do osób, które rzeczywiście nie mają zawrotnych sum do dyspozycji, ale raczej nie chcą, by one leżały i nie generowały żadnych dodatkowych zysków.

Zobacz ranking lokat kwiecień 2016  >>>

Drugie miejsce w rankingu w 2014 roku zajęła eLokata24, wraz z oprocentowaniem zmiennym. Oferta kierowana była przez SK Bank z oprocentowaniem wyjściowym wynoszącym aż 3,65 procent w skali roku. Na trzecim miejscu, niewiele niższe oprocentowanie posiadał FM Bank PBP, który oferował FM Lokatę Pro z oprocentowaniem wynoszącym 3,61 procent w skali roku. Dlatego deponując na tej lokacie 5 tysięcy złotych, po pół roku mieliśmy okazję zyskać aż 73,30 złotych.

Jeśli chodzi o lokaty roczne, to ranking lokat kwiecień 2014 przedstawiał się w całkiem zbliżony sposób. Mianowicie na pierwszym miejscu znajdowała się Lokata Mobilna, która oferowana była przez BZ WBK. Jej propozycja wynosiła lokatę z oprocentowaniem wynoszącym aż 4 procent w skali roku. Jeśli ktoś się skusił na tę właśnie ofertę, to można domniemać iż po roku, wpłacając zaledwie 5 tysięcy złotych, można było zyskać aż 162 złotych. Może dla wielu osób jest to niewielka suma, ale tak naprawdę wygenerowana bez najmniejszego trudu. Trzeba było jedynie założyć lokatę i nic więcej nie bank od klientów nie wymagał.

Na drugim miejscu pośród propozycji rocznych lokat znalazła się FM lokata PRO, proponowana przez FM Bank PBP. Zakładała ona Zyk w wysokości 3,75 procent w skali roku. Dlatego deponując identyczną kwotę, jak w banku poprzednim, można było spodziewać się zysku wynoszącego 145,80 złotych. Na nieco niższe oprocentowanie, czyli wynoszące 3,60 procent w skali roku zgodziły się między innymi Plus Bank, Getin Bank, jak i również Idea Bank.

Zobacz najlepsze lokaty kwiecień 2016  >>>

Bardzo korzystna oferta przedstawiana była wśród lokat dwuletnich. Tam na pierwszym miejscu znalazła się Direct+ Internet, lokata proponowana przez Santander Consumer Bank z oprocentowaniem wynoszącym 4,10 procent w skali roku. Jeżeli ktoś rzeczywiście postanowił zamrozić aż 5 tysięcy złotych na 2 lata, mógł po 24 miesiącach wyciągnąć oprócz swojego kapitału, również aż 332, 40 złotych. Kolejną lokatą jest FM Lokata Pro, którą znamy z poprzedniego przedziału czasowego. Tym razem jednak FM Bank PBP proponował 4,05 procent w skali roku.

Na trzecim miejscu w tym rankingu znalazła się lokata 24M, która była oferowana przez Alior Bank. W propozycji banku można było znaleźć aż 4 procent w skali roku. Osoby, które zdecydowały się na wpłacenie na okres 24 miesięcy 5 tysięcy złotych swoich oszczędności, po tym czasie mogły wyciągnąć aż 324 złotych zysku. Dla wielu osób, jest to kwota całkiem spora, na przykład idealna na prezenty gwiazdkowe, lub jako kieszonkowe na swoje planowane wczasy. Nie każdy jednak mógł rzeczywiście pozwolić sobie na zamrażanie pieniędzy aż na 2 lata. Szczególnie u osób, które ogólnie mają bardzo duże problemy z odkładaniem pieniędzy na inne cele, niż tylko regularne wydatki.

Zobacz ranking najlepszych lokat kwiecień 2016  >>>

Całkiem atrakcyjną ofertę wśród lokat dwuletnich, miał także Bank Pocztowy. Wśród jego produktów inwestycyjnych znalazła się Lokata Coraz Więcej 24M, która charakteryzowała się oprocentowaniem wynoszącym 3,81 procent w skali roku. Zaraz za nią znalazła się oferta Eurobanku, z Lokatą terminową o oprocentowaniu wynoszącym 3,75 procent w skali roku.

Przyglądając się zestawieniu lokat, jakie były dostępne w kwietniu 2014 roku, można szybko przekonać się, że to był całkiem niezły czas, jeśli chodzi o propozycje odsetek. W chwili obecnej uzyskanie 4 procent na lokacie niestety graniczy z cudem. Jest to również dla nas informacja sugerująca dalszy spadek odsetek. W takiej sytuacji należy się liczyć z tym, że obecne lokaty są naprawdę korzystne w porównaniu do ofert z jakimi się zapewne spotkamy za jakiś czas.

Oczywiście ostateczny wybór należy do właściciela oszczędności, który być może będzie ukierunkowany na zdecydowanie wyższe zyski, ale również pod tym względem będzie brał większe ryzyko, czyli możliwość utraty oszczędności, jeśli inwestycja nie będzie przebiegała zgodnie z planem. Natomiast lokaty zaliczają się do bezpiecznych inwestycji bankowych.

Ranking Lokat Marzec 2014

Jeśli ktoś ma ochotę sobie jeszcze powspominać, z jakimi odsetkami miało się do czynienia dosłownie 2 lata temu, interesując się lokatami terminowymi, to z pewnością powinniśmy spojrzeć na ranking lokat marzec 2014. Od razu właściwie może nas uderzyć taka sytuacja, kiedy zobaczymy bardzo wysokie oprocentowanie, którego dzisiaj już niestety nie zobaczymy.

Najlepsze Lokaty Ranking Lokat Marzec 2016

Osoby zainteresowane lokatami 3-miesięcznymi, mogły zyskać nawet 4,50 procent w skali roku. Wystarczy, że zdecydowały się one na Lokatę na dobry początek w Idea Banku. Nie ma co ukrywać, że jest to najwyższa proponowana stawka nie tylko na tle tamtejszych ofert, ale również na przestrzeni ostatnich miesięcy. Zaraz za tą propozycją znalazła się Pierwsza Lokata, z oprocentowaniem wynoszącym 4 procent w skali roku, oferowana przez Meritum Bank. W takim razie nie ma co się dziwić, że jest to naprawdę oferta godna uwagi.

Sprawdź ranking lokat marzec 2016 >>>

Identyczne oprocentowanie zaproponował BGŻOptima, który zasugerował stawkę również 4% na swoim wiodącym produkcie, którym jest Lokata bezkarna.

Kolejne oferty jak najbardziej wskazują na to, że oprocentowanie mocno poszło w dół. W związku z tym możemy liczyć na kolejny próg odsetkowy wynoszący 3,70 procent w skali roku. Taką ofertę złożył neoBANK w swojej energoLokacie. Natomiast oprocentowanie wynoszące 3,41 procent w skali roku, było propozycją FM Banku BP, w FM Lokacie PRO. W takiej sytuacji możemy mówić o nadal atrakcyjnym oprocentowaniu w porównaniu do dzisiejszych ofert. Chociaż nie ma co ukrywać, że na tamte czasy klienci uważali, że zarobią zdecydowanie mniej i takie oprocentowanie niekoniecznie już oznaczało atrakcyjna ofertę.

Najlepsze Lokaty Marzec 2014 - Ranking Lokat
Najlepsze Lokaty Marzec 2014 – Ranking Lokat Marzec 2014

Osoby zainteresowane nieco dłuższymi inwestycjami, bez dwóch zdań mogły skorzystać z lokat otwieranych na okres 6 miesięcy. W takim wypadku możemy mówić o najwyższym oprocentowaniu utrzymującym się na poziomie 3,61% w skali roku. Wtedy FM Bank PBP wyszedł z ofertą FM Lokaty PRO. Zaraz za nim znalazła się oferta PlusBanku, który jednocześnie zaproponował oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 3,55 procent w skali roku. Na pewno taka stawka może wydawać się bardzo niska w porównaniu do wcześniejszych ofert lokat zakładanych na okres 3 miesięcy. Jednak trzeba pamiętać, że proponowane tutaj oprocentowanie jest naliczane przez dłuższy okres czasu. W związku z tym mamy do czynienia z naprawdę ciekawym zyskiem.

Zobacz najlepsze lokaty marzec 2016 >>>

Gdybyśmy jednak chcieli powrócić do lokat bardzo wysoko oprocentowanych, to w tamtym czasie najlepszym rozwiązaniem byłoby oczywiście ulokowanie swoich oszczędności na co najmniej 12 miesięcy. Wtedy moglibyśmy skorzystać z atrakcyjnej oferty jaką jest Lokata Aktywna oferowana przez Toyota Bank. Dzięki tej ofercie nasze oszczędności miały okazję wzrosnąć aż o 4,50 procent w skali roku. Dlatego jeśli byśmy zdecydowali się na zdeponowanie naszych 10 tysięcy złotych, moglibyśmy oczekiwać zysku wynoszącego aż 364,50 złotych.

Ranking Lokat Marzec 2014 – lokaty długoterminowe

W długoterminowych lokatach po tym atrakcyjnym produkcie nastąpiła bardzo duża przepaść jeśli chodzi o odsetki. Dopiero na drugim miejscu znalazła się FM Lokata PRO, sugerowana przez FM Bank BP. W takiej sytuacji mogliśmy liczyć na oprocentowanie wynoszące 3,75 procent w skali roku. Nieco niższa oferta proponowana była przez Getin Bank. Oferowana przez tę placówkę Lokata Wznosząca pozwalała na zarobienie 3,70 procent w skali roku.

Ktoś, kto bez żadnego problemu pozwolił sobie na zdeponowanie swoich oszczędności na okres 2 lat, to mógł zarobić nawet 664 złote. Wszystko dzięki ciekawej lokacie Direct+ Internet, która została zaproponowana przez Santander Consumer Bank. Na tej lokacie osoby wpłacające swoje pieniądze, mogły liczyć na uzyskanie 4,20 procent w skali roku.

Zobacz lokaty marzec 2016 >>>

Podsumowując Ranking Lokat Marzec 2014 – sytuacja na tamtym okresie czasu przedstawiała się niezwykle zachęcająco. W takim razie nie powinniśmy mieć najmniejszych wątpliwości, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie aktywne oszczędzanie. W końcu przechowywanie pieniędzy na koncie, bądź też w przysłowiowej skarpecie nie przyniesie tak wielu korzyści jak zamrożenie ich na bardzo korzystnej lokacie bankowej, na której mogą całkiem nieźle zarobić.

Ranking Lokat Marzec 2013

Osoby zastanawiające się nad tym, czy kiedyś jeszcze będziemy mieli do czynienia z lokatami, na których oprocentowanie było zdecydowanie wyższe niż 5 procent w skali roku. W takim razie z bardzo dużą przyjemnością na pewno wrócimy się do czasów, kiedy lokaty były oferowane nawet na 6 procent w skali roku. Takie czasy były w marcu 2013 roku. Zatem jeśli na spokojnie zdecydujemy się przeglądać ranking lokat marzec 2013, to już w lokatach krótkoterminowych, zakładanych wyłącznie na okres 1 miesiąca, uderzy nas bardzo ciekawa oferta dwóch banków. Pierwszy z nich to niewątpliwie Getin Online, który zaproponował Lokatę na Start. Natomiast Idea Bank wyszedł z Lokatą na dobry początek. Obie placówki zdecydowały się na zaproponowanie swoim klientom zawrotnego oprocentowania wynoszącego dosłownie 6 procent w skali roku. Chyba w dzisiejszym dniu moglibyśmy sobie już jedynie pomarzyć o takiej stawce prawda?

Najlepsze Lokaty Ranking Lokat Marzec 2016

Nic dziwnego, że pozostałe banki miały poważne problemy z tym, aby dogonić lokatę. Mianowicie dopiero na trzecim miejscu, a właściwie na drugim znalazła się lokata internetowa proponowana przez Meritum Bank. Tutaj jednak klienci mogli liczyć już jedynie na 4,20 procent w skali roku. Prawda, że przeskok był naprawdę solidny? W takim razie jeśli chciało się zarobić prawie 2 razy więcej lokując na 1 miesiąc swoich 10 tysięcy oszczędności, to chyba wybór okazywał się jasny.

Osoby zainteresowanie nieco dłuższymi inwestycjami, na pewno były zainteresowane w tamtym czasie lokatami na okres 3 miesięcy. W takim przypadku na pierwszym miejscu, znowu mieliśmy do czynienia aż z dwoma bankami, które zaproponowały 5,50 procent w skali roku.

Na drugim miejscu pod tym względem znalazła się energoLOKATA proponowana przez neoBank. Tam klienci lokując swoje 10 tysięcy oszczędności, bez żadnego problemu mogli sobie spokojnie pozwolić na uzyskanie aż 5 procent w skali roku. Nie jest to zawrotne, ale na pewno bardzo atrakcyjne oprocentowanie. W takim razie spokojnie możemy mówić o tym, że średnia stopa procentowa utrzymywała się na naprawdę zadowalającym poziomie.

Ranking Lokat Marzec 2013 – najlepsze na 6 miesięcy

Jeśli byśmy jednak zdecydowali się na lokaty zakładane na okres 6 miesięcy, to wtedy musimy liczyć się także z nieco niższym oprocentowaniem.

Ranking Lokat Marzec 2013
Ranking Lokat Marzec 2013

W tym zestawieniu na pierwszym miejscu znalazła się Lokata progres, która pozwoliła na zdobycie aż 4,50 procent w skali roku. To był produkt bankowy oferowany przez mBank. W takim razie jeśli ktoś złożył u nich na lokacie swoje oszczędności w wysokości 10 tysięcy złotych, to jednocześnie można było zyskać aż 183 złote. Identyczne oprocentowanie było proponowane przez Polski Bank Przedsiębiorczości w ofercie jako Lokata spinająca.

Zobacz najlepsze lokaty marzec 2016 >>>

Nieco niższe oprocentowanie zostało zaproponowane tak naprawdę przez FM Bank w Lokacie Internetowej. Klienci tego banku mogliby liczyć tak naprawdę na 4,30 procent w skali roku. Nie jest to stawka bardzo niska, jak na obecny miesiąc. Ale wtedy należała do jedynie jednej z atrakcyjniejszych, ale już na pierwszym miejscu na pewno się nie znajdowała.

Ranking Lokat Marzec 2013 – na jaki czas?

W lokatach bankowych naturalnie bardzo istotny jest czas oszczędzania. Mianowicie jeśli tylko sobie zdajemy z tego sprawę, to im dłużej deponujemy swoje środki, tym więcej na nich zarabiamy. W ofercie lokat dwuletnich, najlepszą propozycją w marcu 2013 roku składał Getin Online, który pozwala na założenie Lokaty Wiosennej, która opierała się na 4,5 procentach w skali roku. Natomiast nieco mniej, miała FM Lokata reklamowana przez FM Bank. Klienci tej placówki mogli liczyć na zwrot w wysokości 4,4 procent w skali roku.

Na pewno ciekawą lokatą jest Lokata Spinająca proponowana przez Polski Bank Przedsiębiorczości na kwotę 4,35 procent w skali roku.

Widzimy, że bardzo dużo lokat w tamtym czasie spokojnie przekraczało poziom 4 procent w skali roku. W takim razie mieliśmy spokojnie do czynienia z czasami w bankowości, w których nie tylko mogliśmy skupić się na oszczędzaniu, ale jeszcze dodatkowo móc na tym całkiem nieźle zarobić. Niestety mało prawdopodobne jest to, aby takie czasy jeszcze faktycznie wróciły do nas.

Zobacz ranking lokat marzec 2016 >>>

Ranking Lokat Czerwiec 2012 – Najlepsze Lokaty

Prezentujemy najnowsze porównanie ranking lokat czerwiec 2012. Jesteś na etapie przeglądania kolejnych ofert lokat bankowych, i niestety nie możesz jak na razie stwierdzić nic dobrego? Okazuje się, że rzeczywiście obecnym sezonie oprocentowanie dla większości produktów oszczędnościowych, nie wygląda zbyt zachęcająco.

Przeglądając za to ranking lokat czerwiec 2012, można spokojnie stwierdzić, że rzeczywiście tutaj było na czym zawiesić swoje oko. Właściwie nie tylko, ponieważ oprocentowanie było tak wysokie, iż nie skorzystanie z takich okazji, było marnotrawieniem pieniędzy, które u wielu osób po prostu leżały sobie na kontach osobistych.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty dwumiesięczne

W pierwszym zestawieniu pojawiły się lokaty dwumiesięczne, które niecierpliwym osobom, naprawdę pozwalały wygenerować solidny zarobek. Na pierwszym miejscu wśród lokat zakładanych na okres 2 miesięcy, znalazła się Lokata Wysoki Procent, oferowana przez neoBank. Specjaliści od bankowości oraz finansów wyliczyli, że skorzystanie z tej lokaty ze swoimi oszczędnościami w wysokości 10 tysięcy złotych, pozwoliłoby na wygenerowanie aż 121 złotych. I to wyłącznie po dwóch miesiącach oszczędzania. W porównaniu do prezentowanych obecnych produktów, na taką kwotę trzeba oszczędzać cały rok i to jeszcze przy zdecydowanie większym wkładzie finansowym.

Na drugim miejscu w takim zestawieniu znalazła się Lokata na start oczywiście proponowana zupełnie nowym klientom przez Getin Online. W zamian mogli zyskać oprocentowanie wynoszące aż 7,50 procent w skali roku. Co przy wpłacie wcześniej wspomnianych 10 tys. zł, można było zyskać po dwóch miesiącach 100 złotych. Trzecie miejsce zaznacza bardzo dużą przepaść pomiędzy ofertami. Mianowicie Euro Bank zaproponował Lokatę terminową zakładaną przez Internet, która gwarantowała zysk na poziomie 4,70 procent w skali roku.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty trzymiesięczne

Ranking Lokat Czerwiec 2012 Najlepsze Lokaty 2016
Ranking Lokat Czerwiec 2012 Najlepsze Lokaty 2016

Pośród lokat trzymiesięcznych, wymienić można przede wszystkim na pierwszym miejscu Meritum Bank, który zaproponował dla nowych klientów Pierwszą Lokatę. W ten sposób zakładając dodatkowo konto bankowe, przez okres 3 miesięcy, oprocentowanie rosło na poziomie 7 procent w skali roku. Jak widać ranking lokat czerwiec 2012 wskazuje na to, że dzisiaj o tak wysokim oprocentowaniu jak na razie możemy pomarzyć. Nawet nie jest to wiadome, czy w ogóle będziemy w stanie doczekać się aż tak wysokich podwyżek.

Na drugim miejscu, jeśli chodzi o lokaty zakładane na okres 3 miesięcy, wymienia się Lokatę Mistrzowski Procent. Była ona proponowana przez neoBank. Osoby zainteresowane tym produktem oszczędnościowym mogły liczyć na oprocentowanie wynoszące 6,6 procent. Przedstawionych 6 placówek z najwyższym oprocentowaniem wśród lokat 3-miesięcznych, naliczało odsetki wynoszące przynajmniej 6 procent i więcej.

Trzecie miejsce zajmował produkt oszczędnościowy Lokata na Wyścigi, która jednocześnie była propozycją ze strony Getin Online.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty 6 miesięczne

Wśród lokat zakładanych na okres 6 miesięcy, również można było znaleźć wiele propozycji, które charakteryzowały się niezwykle atrakcyjnym oprocentowaniem. Mianowicie mogliśmy spodziewać się odsetek wyróżniających się przynajmniej 6 procentami w skali roku. Na pierwszym miejscu, które wskazał nam ranking lokat czerwiec 2012, znajdowała się Lokata Standardowa Internetowa. Była to propozycja ze strony Meritum Banku, natomiast klienci, którzy skorzystali z tej promocji, mogli zyskać na oprocentowanie wynoszące aż 6,20 procent w skali roku. W celu poznania najlepszych lokat czerwiec 2016 przejdź do poniższej strony,

Drugie miejsce zostało zajęte przez FM Lokatę, która oczywiście była propozycją ze strony FM Banku. W takiej sytuacji mogliśmy liczyć na oprocentowanie wynoszące 6,10 procent w skali roku. Osoby, które przekonały się do zainwestowania na tym depozycie 10 tysięcy złotych, na okres pół roku, mogły zyskać aż 247 złotych. Niewiele mniej znajdowało się w propozycji ze strony Toyoty Bank, który oferował swoim Klientom Depozyt Plus, z oprocentowaniem wynoszącym 6,09 procent w skali roku. Natomiast czwarte miejsce zajmowała lokata Rirect+ Internet, która była kluczowym produktem oszczędnościowym proponowanym przez Santander Consumer Bank.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty roczne

W ten sposób możemy płynnie przejść do kolejnej grupy lokat. Mianowicie do depozytów zakładanych na cały rok. Tutaj oczywiście trzeba byłoby wykazywać się bardzo dużą cierpliwością. Ponieważ nie każdy był w stanie, aż na 12 miesięcy zamrozić swoje oszczędności. Nie mniej jednak osoby, które to zrobiły, z pewnością nie żałują swojej decyzji. Wybierając produkty znajdujące się w pierwszej piątce, jaki wskazuje ranking lokat czerwiec 2012, można spokojnie powiedzieć, że przy depozycie wynoszącym 10 tysięcy złotych, roczny zysk wyniósł co najmniej 480 złotych i więcej.

Najlepsze lokaty czerwiec 2016 >>>

Na pierwszym miejscu znajdowała się Lokata Standardowa Internetowa, która była głównym produktem w ofercie Meritum Banku. Zresztą znanym już z poprzednich grup, jeśli chodzi o czas zakładania lokaty. Produkt wyróżnia się oprocentowaniem wynoszącym aż 6,30 procent w skali roku. Jeśli ktoś faktycznie zdecydował się na zainwestowanie na tej lokacie 10 tys. swoich oszczędności, to jego zysk po roku oszczędzania wyniósł aż 509 złotych.

Drugim produktem oszczędnościowym, znajdującym się w rankingu lokat rocznych, jest Direct+Internet, lokata była propozycją Santander Consumer Bank. Co ciekawe wyróżniała się identycznymi parametrami, jak w przypadku pierwszego produktu. O 0,10 procent w skali roku mniej, proponował FM Bank, w swojej FM Lokacie.

Ranking Lokat Maj 2012

Zaczynamy Ranking Lokat Maj 2012. Czy teraz o oprocentowaniu na lokatach w wysokości od 6 do 9 procent w skali roku możemy jedynie pomarzyć? Wszystko wygląda na to, że tak. W takim razie nie należy zwlekać z deponowaniem swoich oszczędności, ponieważ po przyjrzeniu się ofertom z zeszłych lat, szybko można zauważyć, że jednak widoczny jest bardzo wysoki spadek odsetek. W tym celu warto zobaczyć ranking lokat maj 2012. To pozwala na zorientowanie się z jakimi produktami finansowymi mieliśmy do czynienia w zeszłym roku, a w jakim mamy obecnie.

Ranking Lokat Maj 2012 – na 2 miesiące

Warto już na samym początku przyjrzeć się propozycjom lokat, jakie oferowane były tylko na okres 2 miesięcy. Zdecydowanie na pierwszym miejscu w rankingu znalazła się propozycja neoBanku, który oferował Lokatę na Wysoki Procent. W taki sposób mogliśmy się rzeczywiście doczekać 9 procent w skali roku. Dlatego, jeżeli ktoś w tamtym czasie decydował się jednak na umieszczenie właśnie na tej lokacie kwoty w wysokości 10 tysięcy złotych, to już po 2 miesiącach, osiągnął z powodzeniem zyski wynoszące 121 złotych.

Zobacz najlepsze lokaty maj 2016  >>>

Warto wspomnieć również o nieco niżej oprocentowanej Lokacie na start, która była proponowana nowym klientom przez Getin Online. W ten sposób oprocentowanie w skali roku wyniosło aż 7 procent. Po dwóch miesiącach, można było zyskać aż 94 złote. Trzecie miejsce natomiast została uplasowana Lokata terminowa, którą można było założyć wyłącznie przez Internet. W ten sposób z powodzeniem, można było zyskać aż 5,30 procent. Lokata była proponowana przez Euro Bank. Natomiast ostateczny zysk po okresie 2 miesięcy, jak i również wpłacie wynoszącej 10 tysięcy złotych, można było liczyć się z zyskiem wynoszącym 71 złotych. Zaraz za nią znajdowała się Lokata Plus z oprocentowaniem wynoszącym 4,60 procent w skali roku. Propozycja była kierowana przez Volkswagen Bank, i zamykała grupę lokat dwumiesięcznych, które posiadały oprocentowanie wyższe niż 4,50 procent w skali roku.

Ranking Lokat Maj 2012 – na 3 miesiące

Spokojnie możemy przejść teraz do lokat trzymiesięcznych. A mianowicie na pierwszym miejscu znajdowała się Pierwsza Lokata proponowana przez Meritum Bank w związku z tym mogliśmy zyskać aż 7 procent w skali roku. Chociaż wcześniej wspomniano aż o 9 procentach w skali roku, to nadal mamy do czynienia z naprawdę świetnym wynikiem.

Drugie miejsce zostało zajęte przez FM Lokatę. W takim razie spokojnie można powiedzieć, że FM Bank nadal znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o ranking lokat maj 2012. Tutaj tym razem mieliśmy do czynienia z oprocentowaniem wynoszącym 6,10 procent w skali roku. Jednocześnie to dało nam możliwość zyskania po trzech miesiącach 122 złotych.

Zobacz zestawienie lokat maj 2016  >>>

Trzecie miejsce było obejmowane aż przez trzy banki. Wszystkie placówki w tym samym czasie proponowały swoim klientom aż 6 procent w skali roku, co oczywiście mogło bardzo korzystnie skończyć się przy zdeponowaniu 10 tysięcy złotych. Mianowicie klienci, którzy skorzystali z tej oferty, po okresie 3 miesięcy z powodzeniem zyskali aż 120 złotych. Do tych placówek zaliczał się BNP Paribas, który proponował Lokatę 6/3, Get Bank proponujący Lokatę terminową, jak i również neoBank proponujący tym razem Lokatę onLine, oczywiście dla klientów, którzy postanowili założyć lokatę przez Internet. Kolejne propozycje w rankingu dotyczą już produktów oszczędnościowych, które charakteryzowały się oprocentowaniem niższym niż 6 procent w skali roku.

Ranking Lokat Maj 2012 – na 6 miesięcy

Wśród lokat półrocznych warto wspomnieć o Lokacie z premią, która proponowana była przez Kredyt Bank Jednocześnie klienci, którzy skusili się na taką promocyjną ofertę mogli liczyć na 6,50 procent w skali roku. Co przy zdeponowaniu 10 tysięcy złotych, faktycznie można było liczyć na zysk w wysokości 263 złotych.

Zobacz ranking lokat maj 2016  >>>

Drugie miejsce było zajmowane przez FM Bank, z FM Lokatą. Tutaj również placówka wychyliła się z propozycją oprocentowania wyższego niż 6%, a dokładniej klienci mogli skorzystać z 6,3 procent w skali roku. W ten sposób po 6 miesiącach oczekiwania, ich konto mogło zwiększyć się, aż o 255 złotych. Na trzecim miejscu znajdowała się oferta Alior Banku z propozycją Lokaty 6M. W takiej sytuacji rzeczywiście mogliśmy nacieszyć się korzystnymi dla nas odsetkami w wysokości 6,20 procent w skali roku. Co także dawało zysk w wysokości ponad 250 złotych.

Czwarte miejsce było zajmowane prze Euro Bank, który proponował Lokatę terminową zakładaną przez Internet, jak i również Meritum Bank ze swoją propozycją Lokaty Standardowej internetowej. W ten sposób z powodzeniem można było doczekać się zysku w wysokości 247 złotych. Wystarczyło mieć tylko 10 tysięcy oszczędności.

Co ciekawe ranking lokat maj 2012 również pokazuje lokaty roczne, których odsetki z powodzeniem przekraczały wysokość 6 procent w skali roku. Jeśli kogoś interesował naprawdę wysoki zysk, z powodzeniem mógł być zainteresowany FM Lokatą, oczywiście proponowaną przez FM Bank, który proponował standardową kapitalizację z 6,40 procentami w skali roku. Osoby, które postanowiły zamrozić 10 tysięcy złotych na okres 12 miesięcy, ostatecznie mogły wyciągnąć ponad 518 złotych. Na pewno sama propozycja była bardzo dobra i korzystna. Tym bardziej, że z identycznymi warunkami mogli spotkać się kliencie Getin Banku, którzy mieli proponowaną produkt o ciekawej nazwie Lokaty Czekoladowej.

Ranking Lokat Kwiecień 2012

Jeśli ktoś zastanawiał się nad najlepszym czasem na inwestowanie swoich oszczędności, i to jeszcze na najbezpieczniejszych produktach finansowych, jakimi są lokaty bankowe, to niestety specjaliści są zgodni co do werdyktu. Mianowicie termin ten już dawno minął. Czasy świetności tak naprawdę przypadały na okres 2012 roku. Wtedy rzeczywiście korzystając z promocyjnych ofert, można było wynegocjować niesamowicie przyzwoite warunki. Warto zacząć od tego, iż sytuacja finansowa banków wcześniej była lepsza niż teraz, dlatego także mogły one sobie pozwolić na tak atrakcyjne odsetki oferowanych swoim klientom. Zresztą na wszystko wskaże odpowiedni ranking lokat kwiecień 2012, który jednocześnie niesie ze sobą niesamowite dane. Warto zacząć od tego, że najwyższym oprocentowaniem, wyróżniał się neoBANK w ofercie Lokata Wysoki Procent, z oprocentowaniem wynoszącym 9 procent w skali roku. Dlatego jeśli ktoś miał okazję skorzystać z tej propozycji, i na przykład na okres dwóch miesięcy wpłacił 10 tysięcy złotych, to po tym okresie czasu mógł wypłacić 121 złotych więcej. Na drugim miejscu znajduje się firma Lokata na start proponowana przez Getin Online. W ofercie banku, klienci mogli skorzystać aż na 7 procentach w skali roku. Co przy wpłaceniu takiej samej kwoty jak w przypadku poprzedniej lokaty, dało zysk w wysokości 94,50 złotych. To były dwie najlepsze oferty jeśli chodzi o lokaty dwumiesięczne. Na trzecim miejscu, z oprocentowaniem wynoszącym już tylko 5,30 procent, był Euro Bank, proponujący lokatę terminową, którą można było założyć za pośrednictwem Internetu.

Zobacz ranking lokat maj 2016  >>>

Ranking lokat kwiecień 2012, oczywiście obejmuje także produkty finansowe, które były proponowane na okres 3 miesięcy. Jednak tutaj, już nie można było mówić o tak zawrotnym oprocentowaniu. Jednak większość banków rzeczywiście oferowało całkiem wysokie zyski, na bardziej wyklarowanym poziomie. Pierwsze miejsce w lokatach trzymiesięcznych zajmowała Pierwsza Lokata Meritum Bank, która posiadała oprocentowanie wynoszące 7 procent w skali roku. Jednocześnie wpłacając na nią 10 tysięcy złotych, po 3 miesiącach można było osiągnąć zysk wynoszący ponad 140 złotych. Było to całkiem zadowalające oprocentowanie. Drugim bankiem był FM Bank, który w lokacie FM Lokata, proponował 6,10 procent w skali roku. Trzecie miejsce natomiast było zajmowane przez BNP Paribas, który zaproponował Lokatę 6/3 z oprocentowaniem wynoszącym 6 procent w skali toku. Identyczne warunki można było spotkać między innymi w Get Banku w Lokacie Terminowej, jak i również w neoBanku w Lokacie onLine. Kolejne banki utrzymywały swoje propozycje pomiędzy 5,50 procent, a 5,95 procent. Do tych banków i ofert zaliczały się Open Finance proponujący Loatę Tip Top, Getin Online z ofertą Lokaty Terminowej, neoBank proponujący Lokatę onLine, Euro Bank stawiający na lokatę terminową, którą można było otworzyć za pośrednictwem Internetu, Idea Bank preferujący Lokatę Stabilną, Toyota Bank posiadający na liście produktów Depozyt Plus, BOŚ Bank z Lokatą Wiosenną, Meritum Bank przedstawiający Lokatę Standardową Internetową, a także Volkswagen Bank proponujący Lokatę Plus.

Zobacz lokaty maj 2016  >>>

Warto dodać, że ranking lokat kwiecień 2012, obejmuje także lokaty roczne i sześciomiesięczne. Wśród nich także można było spotkać bardzo wiele produktów bankowych, które spokojnie w ofercie posiadały więcej niż 6 procent w skali roku. Na pierwszym miejscu wśród takich lokat znalazł się Kredyt Bank proponujący Lokatę z premią. Zatem spokojnie można stwierdzić, że jeśli skorzystałoby się właśnie z tej promocji, można było otrzymać aż 6,50 procent w skali roku. Jeśli zdecydowalibyśmy się na ulokowanie 10 tysięcy złotych na okres 6 miesięcy, to z powodzeniem otrzymalibyśmy po tym okresie czasu aż 263 złotych.

Drugie miejsce zajmował FM Bank, który jednocześnie proponował FM Lokatę. Oprocentowanie wynoszące 6,30 w skali roku, jednocześnie gwarantowało zysk 255 złotych, przy wkładzie finansowym wynoszącym 255 złotych, na okres 6 miesięcy.

Powyżej 6 procent w skali roku, proponowały także Alior Bank z ofertą Lokata 6M, Euro Bank z propozycją Lokaty terminowej, którą można było założyć przez Internet, Meritum Bank z Lokata Standardową Internetową, a także Toyota Bank proponujący Depozyt Plus. Równe 6 procent w skali roku proponowane było przez BNP Paribas, który jednocześnie wśród swoch produktów inwestycyjnych posiadał Lokatę 6/6 oraz Get Bank mający Lokatę terminową. Jeśli kto skusił się na jedną z tych dwóch lokat, rzeczywiście mógł skorzystać na tym, zyskując aż243 złotych. Oczywiście przy wspomnianym wkładzie, wynoszącym 10 tysięcy złotych.

Zobacz najlepsze lokaty maj 2016  >>>

Jeśli chodzi o lokaty zakładane na okres 12 miesięcy, to rzeczywiście maksymalne oprocentowanie utrzymywało się na nieco niższym poziomie, w porównaniu do lokat półrocznych, ale jednocześnie można mówić w tym przypadku o nadal bardzo atrakcyjnych warunkach. Najlepszą ofertę w porównaniu do wszystkich lokat rocznych posiadał FM Bank, proponujący jednocześnie FM Lokatę. Oprocentowanie przy tym produkcie finansowym wynosiło 6,40 procent w skali roku.

Ranking Lokat Listopad 2011

Nasz Ranking Lokat Listopad 2011 został utworzony w oparciu o najlepsze oferty zaproponowane przez banki w bieżącym miesiącu. Zazwyczaj jesień jest kojarzona z okresem oszczędzania oraz inwestowania oszczędności, czego świadomość posiadają również banki, pojawiło się sporo nowych propozycji, a także odświeżonych promocji z podwyższonym oprocentowaniem lokat.

Wysokie oprocentowanie kusi coraz to nowych klientów oraz zachęca do korzystania z lokat bankowych. Warto zauważyć, że obok atrakcyjnego oprocentowania coraz częściej banki proponują dogodne warunki zerwania umowy depozytu przed terminem jego zapadalności. Jeszcze kilka lat temu zerwanie lokaty niemal w każdym przypadku oznaczało stratę całości odsetek. Obecnie coraz częściej spotykamy depozyty, które umożliwiają wypłacenie kapitału przed czasem zakończenia czasu trwania oferty i zachowanie przy tym całego bądź większej części zysku.

Ranking Lokat Listopad 2011 – jak założyć lokatę?

Rozpoczęła się rywalizacji o środki pieniężne z lokat w internecie. W naszym rankingu lokat listopad 2011 nie brakuje też ofert, z których możemy skorzystać w inny niż tradycyjny sposób. Założenie lokaty telefonicznie lub za pomocą komputera z dostępem do sieci jest szybkie, wygodne i bardzo proste. W poszczególnych bankach procedura otwarcia depozytu wygląda zazwyczaj podobnie. Zaczyna się od złożenia wniosku online, w którym podajemy nasze podstawowe dane oraz dokonujemy wyboru podstawowych parametrów oferty, takich jak typ, długość lokaty czy numer konta na które mają być zwrócone środki. W kolejnym kroku otrzymujemy dane niezbędne do wykonania przelewu środków na wskazany rachunek założonej lokaty bankowej. Internetowe lokaty umożliwiają skorzystanie z nich nawet bez dysponowania kontem bankowym w jakiejkolwiek instytucji finansowej. Ostatnim krokiem jest wpłata pieniędzy na na wskazane konto lokaty możemy wpłacić na poczcie, czy w dowolnym banku z obsługą kasową.

Sprawdź pełen ranking lokat listopad 2015 >>>

Ranking Lokat Listopad 2011 – co wyróżnia?

Cechą wyróżniającą lokaty w odniesieniu do innych produktów inwestycyjnych jest niewątpliwie bezpieczeństwo, czyli gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Depozyty bez względu na to czy znajdują się w czołówce naszego rankingu lokat listopad 2011, czy zajmują dalsze pozycje, gwarantują w najgorszym przypadku zwrot przekazanego do banku kapitału. Lokaty bankowe nie wiążą się z żadnym ryzykiem, a nawet w przypadku upadłości banku zwrot naszych oszczędności do równowartości 100 tys. euro zabezpiecza Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co obecnie oznacza ok. 448 tys. zł.

Zatem szczególnie teraz, kiedy inwestowanie kapitału, z racji znacznego poziomu niepewności, jest bardzo ryzykowne wybór lokat w banku wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. W listopadzie lokaty z najlepszym współczynnikiem stopy zwrotu pozwalają zarobić nawet ponad 6%  (minus podatek od uzyskanych zysków).

W ciągu bieżącego roku kształtowanie się oprocentowania w przypadku lokat na długi i krótki okres czasu przebiega niemal identycznie. Najpopularniejsze są lokaty, których długość okresu nie przekracza 6 miesięcy. Listopadowe lokaty znajdujące się w ofercie instytucji finansowych podtrzymują trend wzrostowy wartości oprocentowania. Odnosząc je do ubiegłego miesiąca banki nadal proponują oferty z wysokim zyskiem.

Coraz większa ilość banków wprowadzając promocje stawia wymóg dla stałych klientów, który obliguje ich do wpłacenia nowych środków pieniężnych, czyli takich, które wcześniej nie były przechowywane w konkretnej instytucji bankowej. Ranking lokat listopad przedstawia jasno na białym, że jest to dobry moment na podjęcie decyzji o wyborze swojej oferty, która posłuży nam za wysoko zyskowną inwestycję o bardzo wysokim stopniu bezpieczeństwa. Dodatkowo warto wykorzystać jeszcze funkcjonujące lokaty z kapitalizowaniem zysków po każdej dobie, które ochronią nasz zarobek przed fiskusem.

Ranking Lokat Listopad 2011 na 3 miesiące

 • Meritum Bank – oprocentowanie 6,83%
 • FM Bank – oprocentowanie 6,05%
 • Getin Online – oprocentowanie 6,04%
 • neoBANK – oprocentowanie 6,00%
 • Meritum Bank – oprocentowanie 5,30%

Ranking Lokat Listopad 2011 na 6 miesięcy

 • FM Bank – oprocentowanie 6,02% (Lokata Kapitalnie Zyskowna) i 6,01% (FM Lokata)
 • Bank Pocztowy – oprocentowanie 6,00%
 • Meritum Bank – oprocentowanie 5,83%
 • Millennium – oprocentowanie  5,75%
 • Idea Bank – oprocentowanie 5,44%

Ranking Lokat Listopad 2011 na 12 miesięcy

 • Meritum Bank – oprocentowanie 5,90%
 • Getin Online – oprocentowanie 5,90%
 • Idea Bank – oprocentowanie 5,85%
 • FM Bank – oprocentowanie  5,85%
 • Inteligo – oprocentowanie 5,59%

Podsumowując najlepsza lokata na 3 miesiące w listopadzie 2011 to lokata Meritum  oprocentowania na 6,83%.

Sprawdź pełen ranking lokat bankowych listopad 2015 >>>

 

Ranking Lokat Czerwiec 2011 Najlepsze Lokaty

Ranking Lokat Czerwiec 2011 to okres całkiem atrakcyjny dla inwestorów. Ponieważ w tym czasie, przez większość miesięcy, osoby korzystające z lokat bankowych, nie musiały odprowadzać tak zwanego podatku Belki, ponieważ nie został on wprowadzony jeszcze w życie. W porównaniu do obecnych ofert lokat, wtedy mogliśmy skorzystać na naprawdę atrakcyjnym oprocentowaniu. Zresztą całą sytuację przedstawia ranking lokat czerwiec 2011.

Ranking lokat czerwiec 2011 – lokaty dwumiesięczne

W rankingu znalazły się w pierwszej kolejności lokaty z możliwością złożenia swojego depozytu na okres dwóch miesięcy. Było to rozwiązanie niezwykle atrakcyjne, nie tylko dla osób spodziewających się szybkiego zysku, ale przede wszystkim chcących uniknąć wprowadzenia obowiązkowego podarku Belki od swoich inwestycji.

Najlepsze lokaty czerwiec 2016 >>>

Wśród produktów oszczędnościowych zaliczających się do tej grupy, wymienia się przede wszystkim Lokatę Czerwca, proponowaną przez Getin Bank. Placówka bankowa ofertę przedstawiała oczywiście osobom przystępującym dopiero do grona nowych klientów. W zamian za to otrzymywali oprocentowanie w wysokości 5,70 procent w skali roku. Co ciekawe, kapitalizacja była naliczana każdego dnia. Dlatego, jeśli ktoś sobie życzył, ulokowanie 10 tysięcy złotych, to po tym okresie mógł wynieść ponad 95 złotych.

Drugą taką ofertą była Lokata na Start, również proponowana przez Getin Bank. Klienci i w tym przypadku, jeśli zdecydowali się na założenie konta przez Internet, mogli liczyć na dzienne naliczanie odsetek, wynoszących aż 5,64 procent w skali roku.

Trzecie miejsce należało do Polbanku EFG. Placówka proponowała swoim nowym klientom Lokatę Mistrzowski Start. Co ciekawe, proponowane oprocentowanie było nieco wyższe od tego, jakie mogliśmy znaleźć w produkcie znajdującym się na pierwszym miejscu. Wynosiło ono dokładnie 5,80 procent w skali roku. To jednak po ulokowaniu dokładnie tej samej kwoty, mogliśmy spodziewać się zysku wynoszącego około 78 złotych.

Ranking lokat czerwiec 2011 – lokaty trzymiesięczne

Jeżeli zależałoby nam w tamtym czasie na nieco dłuższym oszczędzaniu, ale dalej, nie zaliczalibyśmy się do najbardziej cierpliwych Klientów. Moglibyśmy z powodzeniem skorzystać z ofert lokat trzymiesięcznych. Ranking lokat czerwiec 2011 pokazuje, że były one już nieco niżej oprocentowane od lokat dwumiesięcznych. Jednak znowu wyróżniały się tym, iż kapitalizacja dzienna w ich przypadku, była niemalże na porządku dziennym. Lokaty czerwiec 2016 >>>

Na pierwszym miejscu znajdowała się FM Lokata z dzienną kapitalizacją, która była kluczową propozycją ze strony FM Banku. Wydaje się, że w tym przypadku raczej oprocentowanie na poziomie 4,65 procent w skali roku, nie zrobi na nas żadnego większego wrażenia. Ale ofertę uratowała oczywiście dzienna lokalizacja. W związku z tym, jeżeli ktoś miał okazję zainwestować na tym produkcie swoje oszczędności w wysokości 10 tysięcy złotych, to po 3 miesiącach zyskał ponad 117 złotych.

Drugie miejsce zostało zajęte przez Lokatę Idealną, która znajdowała się wśród propozycji palcówki Idea Bank. Tutaj również można było liczyć na dzienną kapitalizację odsetek w wysokości około 4,63 procent w skali roku. Dosłownie o 0,01 procenta, różniła się oferta Lokaty Zyskownej, która była w tamtym czasie kluczowym produktem oferowanym przez Raiffeisen Bank.

Ranking Lokat Czerwiec 2011 Najlepsze Lokaty 2016
Ranking Lokat Czerwiec 2011 Najlepsze Lokaty 2016

Kolejne, czyli tym razem już czwarte miejsce, zostało zajęte przez Lokatę Internetową z kapitalizacją dzienną, która okazała się być propozycją ze strony Meritum Bank. Oprocentowanie utrzymywało się na poziomie 5,51 procent w skali roku. Co przy wpłaceniu swoich oszczędności w wysokości 10 tysięcy złotych, pozwalało na wygenerowanie zysku wynoszącego około 114 złotych.

Ranking lokat czerwiec 2011 – lokaty półroczne

Sporą ciekawostką w tamtym czasie było to, że lokaty oszczędnościowe zakładane na okres pół roku, były wyżej oprocentowane, niż lokaty trzymiesięczne. Takie kombinacje w tej chwili są już naprawdę rzadko spotykane. Tutaj znowu na pierwszym miejscu wysunął się Meritum Bank, który proponował swoim nowym klientom Lokatę internetową z kapitalizacją dzienną. Użytkownicy, którzy zechcieli na niej oszczędzać, mogli liczyć na oprocentowanie w wysokości aż 5,30 procent w skali roku. Jeżeli ktoś umieścił na tej lokacie 10 tysięcy złotych swoich oszczędności, to ostatecznie mógł liczyć na zysk w wysokości ponad 269 złotych. Drugie miejsce zostało zajęte przez Lokatę Zyskowną, znajdującą się w ofercie Raiffeisen Bank. W tym przypadku oprocentowanie wynosiło 5,11 procent złotych, natomiast wpłacony identyczny kapitał, pozwalał na wygenerowanie zysku na poziomie aż 259 złotych. W takim razie nasuwa się szybki wniosek, że jednak lokaty półroczne były jak najbardziej opłacalne.

Ranking lokat czerwiec 2011 – lokaty roczne

Wśród rocznych produktów oszczędnościowych, ranking lokat czerwiec 2011 wskazywał na pierwszym miejscu na FM Lokatę z dzienną kapitalizacją. Klienci, którzy skorzystali oferty FM Banku, jednocześnie mogli liczyć na oprocentowanie wynoszące 5,35 procent w skali roku. Na drugim miejscu znalazła się Lokata Idealna, proponowana przez Ideę Bank. Trzecie miejsce zostało zajęte przez Lokatę Słoneczną, będącą przewodnim produktem ze strony Getin Banku, jak i również Lokata internetowa z kapitalizacją dzienną, również propozycją Meritum Banku.

Ranking Lokat Marzec 2011

Ranking lokat marzec 2011 umożliwia weryfikację propozycji składane przez banki, na to by zyskać nieco na lokatach, możemy zauważyć, iż w niektórych latach mieliśmy do czynienia z dość wysokimi stawkami, a w innych znowu z nieco niższymi. Rok 2011 jednak na przestrzeni kilku ostatnich lat nie zaliczał się do zbyt owocnych. Zaraz dowiemy się dokładnie z jakimi mamy mieć do czynienia sytuacjami finansowymi. Przede wszystkim zakładając lokatę na okres 3 miesięcy, możemy zyskać najwyższe oprocentowanie wynoszące 4,51 procent w skali roku. Meritum Bank wyszedł z propozycja Lokaty Internetowej z dzienną kapitalizacją. A jak wiadomo dzienna kapitalizacja w tamtym czasie, okazała się być bardzo korzystna dla wielu osób.

Najlepsze Lokaty Ranking Lokat Marzec 2016

Również dzienną kapitalizację odsetek, ale jednocześnie nieco niższe oprocentowanie oferował FM Bank. Ich propozycja była ukierunkowana na 4,50 procent w skali roku. Trzecie miejsce było zajęte przez trzy banki. Każdy z nich zaproponował 4,43 procent w skali roku, także z dzienną kapitalizacją odsetek. Do takich placówek zaliczał się Getin Bank proponujący Lokatę Codzienną Getinonnline, Idea Bank proponujący Lokatę Idealną, jak i również Open Finance proponowany Lokatę Optymalną.

Ranking Lokat Marzec 2011 – co warto?

Śledząc dokładnie ranking lokat marzec 2011, bardzo szybko możemy się przekonać, że w tamtym czasie bardzo dużo zależało również od tego, na jaki okres czasu jesteśmy gotowi odłożyć nasze oszczędności do banku. Mianowicie lokaty zakładane na okres 6 miesięcy, zdecydowanie były wyższe, niż na okres 3 miesięcy. Najlepsza ofertę na tamten okres czasu posiadał Meritum Bank Proponujący Lokatę internetową z kapitalizacją dzienną. Klienci tej placówki mogli zyskać aż 4,80 procent w skali roku. To oznaczało, że jeśli odłożyliby na tej lokacie aż 10 tysięcy złotych, to po 6 miesiącach, mogliby wyciągnąć aż o 244 złotych więcej.

Na drugim miejscu w lokatach półrocznych znajdowały się Getin Bank, Idea Bank oraz Open Finance. W ten sposób klienci zainteresowani właśnie takimi produktami, oferowanymi kolejno Lokatą Codzienną Getinonline, Lokatą idealną bądź Lokatą Optymalną, mogli spokojnie zyskać aż 4,61 procent w skali roku.

Zobacz najlepsze lokaty marzec 2016 >>>

Trzecie miejsce w zestawieniu lokat półrocznych zostało zajęte przez Santander Consumer Bank, który zaproponował lokatę Doskonałą. Z kapitalizacja dzienną, klienci tego banku mogli otrzymać aż 4,57 procent w skali roku.

Ranking Lokat Marzec 2011 – co więcej?

Idąc dalej, możemy spokojnie zaobserwować, że im dłużej zaczniemy oszczędzać, tym zdecydowanie możemy tez więcej zyskać. Był to naprawdę wyjątkowy rok, który pod względem tej reguły już się nie powtórzył. Zatem jeśli ktoś sobie życzył przechowywanie lokaty przez okres 12 miesięcy, to mógł liczyć na najwyższe oprocentowanie wynoszące 5,45 procent w skali roku.

Ranking Lokat Marzec 2011
Ranking Lokat Marzec 2011 – Najlepsze Lokaty

Taka stawka została spokojnie zaproponowana przez FM Bank w ich czołowy produkcie, którym była FM Lokata z dzienną kapitalizacją. Chyba już sama nazwa spokojnie wskazuje na to, że odsetki od kapitału były naliczane każdego dnia, co w tamtym czasie dawało zdecydowanie wyższy zysk, niż jeśli miałoby dochodzić do kapitalizacji miesięcznej.

Zobacz ranking lokat marzec 2016 >>>

Drugie miejsce zostało objęte przez Lokatę Idealną, czyli przez Idea Bank. Jest to lokata gwarantująca dzienną kapitalizację o wysokości 5,33 procent. Jednak tym samym trzeba liczyć się z tym, że musimy odłożyć swoje oszczędności na okres 12 miesięcy. Nie dla każdego taki termin jest odpowiedni. Nie mówiąc już o lokatach 24-miesięcznych, które naprawdę pozwalały na zyskanie aż 5,70 procent w skali roku. Taką ofertę przedstawiono przez Idea Bank w Lokacie Idealnej. W takim razie po dwóch latach od chwili wpłaty 10 tysięcy złotych na konto, można było zyskać aż 1207 złotych. Na drugim miejscu znalazły się dwie placówki, które zaproponowały swoim klientom aż 5,67 procent w skali roku. Mianowicie do nich zaliczał się Getin Bank, który zaproponował Lokatę Słoneczną, jak i również Noble Bank oferujący Lokatę Optymalizator II. We wszystkich powyższych przypadkach zastosowano kapitalizację dzienną, która jak wiadomo wskazuje na zdecydowanie wyższy zysk, niż w przypadku kapitalizacji miesięcznej.