Ranking Lokat Czerwiec 2016 – Najlepsze Lokaty !

Ranking Lokat Czerwiec 2016 to znowu zmiany, ponieważ z miesiąca na miesiąc warunki oferowane przez banki są poddawane rewizji przez naszych specjalistów. Właśnie dlatego warto być na bieżąco z naszym rankingiem lokat, aby móc wybrać najlepsze dla siebie warunki i uzyskać jak największy zysk z lokaty. Przedstawiamy Państwu ranking lokat czerwiec 2016 podzielony na 3 kategorie – lokaty 3-miesięczne, 6-miesięczne oraz 12-miesięczne.

Najlepsze Lokaty Ranking Lokat Czerwiec 2016

Ranking Lokat Czerwiec 2016 – lokaty 3-miesięczne

Pierwsze miejsce dla lokat na okres trzech miesięcy zajmują bardzo podobne oferty Idea Banku Lokata Happy oraz plusbanku lokata na Start. Obie lokaty oprocentowane są na 4 procent oraz ograniczone są do nowych klientów banku oraz kwoty od 1 tys. zł do 10 tys. zł. Maksymalny zysk jaki można uzyskać z takiej lokaty 81,30 zł z 10 tys. zł umieszczonych na lokacie. Tak oprocentowaną lokate w Idea Banku można założyć wyłącznie przez internet, natomiast w przypadku PlusBanku możemy otworzyć zarówno w oddziale, jak i przez system transakcyjny banku.

Ranking Lokat Czerwiec 2016 Idea Bank
Ranking Lokat Czerwiec 2016 Idea Bank wśród najlepszych lokat

Spójrzmy jednak na lokaty na których można umieszczać większe kwoty, na kolejnym miejscu lokat 3-miesięcznych znajduje się bank SMART z oferowaną lokatą „Smart z plusem”. Oprocentowanie lokaty wynosi 2,6% i wpłacić na nią możemy od 1000 zł. Na lokatę SMART banku możemy wpłacić nawet kwotę powyżej dwóch milionów, jednak w takim przypadku oprocentowanie lokaty spada do 1%. Oferta ta skierowana jest dla klientów, którzy są klientami banku SMART i posiadają konto w banku. Jednak opcja z plusem będzie przeznaczona dla nowych klientów, którzy także wraz z lokatą będą w stanie założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy SMART. Udogodnieniem z pewnością jest fakt, że lokatę jesteśmy w stanie założyć przez Internet. W ramach tej oferty każdy klient może założyć maksymalnie jedną lokatę. W przypadku lokat 3- miesięcznych Bank SMART daje nam bardzo korzystne warunki.

Na czwartym miejscu pojawiła się lokata oferowana przez Alior Bank. Oprocentowanie tej  3 miesięcznej lokaty jest stałe i wynosi 2,30%. Minimalna kwota wpłaty na lokatę wynosi 1000 zł. Założyć lokatę możemy jedynie za pomocą systemu bankowości internetowej. Lokata przeznaczona jest wyłącznie dla nowych środków na koncie. Dokładny czas tej lokaty to 92 dni.

Ranking Lokat Czerwiec 2016 Alior Bank Najlepsze Lokaty
Ranking Lokat Czerwiec 2016 – Alior Bank wśród najlepszych lokat

Piąte miejsce rankingu lokat czerwiec 2016 zajmuje PlusBank ze swoją kolejną lokatą zakładaną przez internet. Warto jednak dodać, że lokata ta jest przeznaczona jedynie dla osób, które posiadają konto w banku. Minimalna kwota, którą możemy wpłacić na tą lokatę wynosi 1000 zł. Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 2,25%.

W tym przypadku wyżej wymienione trzy banki dają obecnie najlepsze oferty na czerwiec 2016 roku. Jednak mimo wszystko warto przeglądnąć także kolejne miejsca bowiem być może coś może okazać się dla nas bardziej satysfakcjonujące.

Sprawdź pełen ranking lokat lipiec 2016 z ofertami negocjowanymi >>>

Następny w kolejce jest ponownie Bank SMART z oferowaną lokatą na nowe środki. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 2,20%, a minimalna kwota wpłacana na tą lokatę wynosi 1000 zł. Oferta ta skierowana jest tylko do klientów, którzy posiadają konto w Banku SMART. Lokata przeznaczona jest dla nowych środków oraz możemy ją założyć przez internet.

Pod względem opłacalności kolejne miejsce zajmuje ponownie bank PlusBank ze swoją lokatą internetową, której to oprocentowanie wynosi 2,15%. Na lokatę tą jesteśmy w stanie wpłacić minimalną kwotę wynoszącą 1000 zł. Lokata ta możliwa jest do założenia poprzez Internet, a co ważne do jej założenia nie musimy posiadać konta w banku.

Sprawdź lokaty lipiec 2016 z ofertami negocjowanymi >>>

Pod uwagę w przypadku lokat na 3 miesiące możemy wziąć również kolejną lokatę oferowaną przez Bank SMART. Lokata ta posiada oprocentowanie wynoszące 2,10%. Najmniejsza kwota, którą możemy wpłacić na tą lokatę to 1000 zł. Lokata ta przeznaczona jest tylko i wyłącznie na nowe środki i możemy założyć ją przez internet. Nie jest wymagane posiadanie konta w banku, aby móc założyć tą lokatę.

Z kolei ciekawą lokatą może okazać się również lokata oferowana przez Getin Bank o nazwie e-lokata tradycyjna. Lokata ta możliwa jest do założenia przez internet i nie jest wymagane posiadanie konta w banku, aby lokatę założyć. Minimalna kwota, którą możemy wpłacić na tą lokatę to 500zł. Kapitalizacja odsetek jak w poprzednich przypadkach ma miejsce po 3 miesiącach. Getin Bank w tym przypadku oferuje nam oprocentowanie stałe wynoszące 2,10%.

Następna lokata, która plasuje się w naszym rankingu to lokata oferowana przez BIZ Bank. Lokata posiada nazwę „Lokata BIZ Spinająca”. Lokata ta posiada oprocentowanie wynoszące 2,00% w przypadku gdy wpłacamy na nią kwoty od 1000zł. W przypadku, gdy na lokatę tą chcemy wpłacić pieniądze w kwocie wyższej niż 2 mln złotych to oprocentowanie lokaty spada do 1,00%. Oferta ta skierowana jest tylko i wyłącznie do klientów, którzy posiadają konto w banku BIZ bank. Lokatę możemy założyć przez internet. W przypadku tej lokaty każdy może założyć maksymalnie jedną lokatę.

Ranking Lokat Czerwiec 2016 – lokaty 6-miesięczne

W przypadku lokat przeznaczonych na okres 6 miesięcy pierwsze miejsce zajmuje Bank SMART z lokatą „SMART Lokata wariant specjalny z plusem”. Lokata ta oferuje nam oprocentowanie wynoszące 2,60% jeśli wpłacimy na nią kwotę powyżej 1000zł. W przypadku, gdy na lokatę tą chcemy wpłacić kwotę większą niż 2 000 000zł oprocentowanie spada do 1,00%. Oprocentowanie tej lokaty jest stałe. Oferta tego banku jest skierowana jedynie do osób, które posiadają konto w banku SMART. Oferta z plusem może być wykorzystana przez nowych klientów, lecz muszą oni dodatkowo założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Lokata ta może być przez nas założona przez Internet. Każda osoba może założyć maksymalnie jedną lokatę.

Drugie miejsce w rankingu lokat 6-miesięcznych zajmuje BOŚ Bank z swoją EKOlokatą Superprocentującą. Lokata ta posiada oprocentowanie stałe wynoszące 2,40%. Minimalna kwota, którą możemy wpłacić na tą lokatę wynosi 1000zł. Oferta ta przeznaczona jest dla klientów banku BOŚ Bank. Lokatę tą także możemy założyć przez internet. Lokata przeznaczona jest dla nowych środków.

Lokaty czerwiec 2016 ekolokata
Lokaty czerwiec 2016 EKOlokata Superprocentująca

Trzecie miejsce w obecnym rankingu zajmuje Getin Bank z lokatą e-Lokata Tradycyjna. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 2,30% i jest to oprocentowanie stałe. Na e-lokatę tradycyjną w Getin Banku jesteśmy w stanie wpłacić minimalnie 500zł. Lokata może być założona przez internet.

Sprawdź pełen ranking lokat lipiec 2016 >>>

Tak przedstawia się najlepsza trójka w rankingu lokat 6-miesięcznych. Oczywiście jak w przypadku każdej kategorii lokat pod względem okresu kapitalizacji przedstawiamy kolejne oferty według kolejności związanej z korzystnymi warunkami dla klientów.

Na czwartym miejscu mamy więc lokatę oferowaną przez Bank SMART i jest to Lokata na Nowe Środki. Lokata ta proponuje nam stałe oprocentowanie wynoszące 2,20%. Oferta ta przeznaczona jest dla klientów, którzy posiadają konto w banku SMART. Lokata możliwa jest do założenia przez internet i przeznaczona jest jedynie dla nowych środków. Bank SMART pozwala na wpłacenie na lokatę minimalnej kwoty wynoszącej 1000zł.

Ranking Lokat Czerwiec 2016 bank SMART wśród najlepszych lokat 2016
Ranking Lokat Czerwiec 2016 – Bank SMART wśród najlepszych lokat 2016

Na następnym miejscu znajduje się lokata oferowana przez Noble Bank i jest to Lokata Tradycyjna dająca nam stałe oprocentowanie w wysokości 2,20%. Jednak w przypadku tej lokaty warto wziąć pod uwagę, że minimalna kwota, którą to możemy wpłacić na lokatę wynosi 50 000zł. Jest to więc o wiele więcej niż w przypadku wyżej wymienionych lokat. Lokata Tradycyjna Oferowana przez Noble Bank możliwa jest do założenia zarówno w oddziale banku jak i przez Internet przy wykorzystaniu bankowości internetowej.

Kolejna lokata, na którą możemy zwrócić uwagę to lokata oferowana przez PlusBank. Jest to lokata, którą możemy założyć przez plusbank24 czyli bankowość internetową PlusBanku. Lokata ta proponuje nam oprocentowanie stałe wynoszące 2,15%. Na lokatę tą możemy wpłacić minimalnie 1000zł. Oferta przeznaczona jest jedynie dla klientów tego banku. Możemy ją założyć przy pomocy bankowości internetowej w banku. Lokata ta oczywiście tak jak wcześniejsze posiada kapitalizację odsetek po 6 miesiącach.

Sprawdź najlepsze lokaty lipiec 2016 >>>

Następną lokatą w rankingu lokat czerwiec w kategorii lokat 6-miesięcznych jest lokata proponowana nam przez BOŚ Bank. Posiada ona nazwę „EKOlokata Superprocentująca”. Waluta tej lokaty to PLN, a oprocentowanie jest stałe i wynosi 2,10%. Na lokatę tą jesteśmy w stanie wpłacić minimalnie 1000zł. Może ona być założona przez Internet i nie jest wymagane posiadanie konta w tym banku, aby móc założyć lokatę.

Przedostatnie miejsce w tym rankingu zajmuje Bank SMART z lokatą „Lokata na Nowe Środki”. Lokata ta posiada oprocentowanie 2,10% i jest to oprocentowanie stałe. Minimalna kwota wynosi tutaj 1000 zł tak samo jak w poprzednim banku. Lokata możliwa jest do założenia przez Internet. Lokata ta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych środków.

Ostatnie miejsce w rankingu lokat 6-miesięcznych zajmuje PlusBank z Lokatą Internetową. Oprocentowanie lokaty także wynosi 2,10%, a minimalna kwota jaką możemy wpłacić na lokatę to 1000zł. Lokata ta możliwa jest do założenia bez posiadania konta w PlusBanku oraz poprzez internet.

Tak więc przedstawia się pełny ranking lokat 6-miesięcznych na czerwiec 2016 roku. Na pewno każdy, kto interesuje się warunkami lokat znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Kolejną kategorią będą lokaty proponowane przez banki na okres 12 miesięcy – podsumowuje ekspert ds. lokat bankowych

Ranking Lokat Czerwiec 2016 – lokaty 12-miesięczne

Pierwsze i najlepsze miejsce w rankingu lokat 12-miesięcznych zajmuje BOŚ Bank, który oferuje nam oprocentowanie stałe wynoszące 3,00%. Na lokatę tą możemy wpłacić minimalnie 1000zł. Oferta ta przeznaczona jest jednak jedynie na klientów, którzy posiadają konto w banku BOŚ Bank. Lokata może być założona przez internet. Jednak oprocentowanie dla osób, które nie są klientami banku wynosi 2,5 procent – jednak osoby, które są klientami i posiadają konto osobiste, a dodatkowo posiadają średniomiesięczne saldo na nim wynoszące co najmniej 10% wartości lokaty dostają bonusowe 0,5 procent co daje łącznie 3%. Warunkiem koniecznym jest tutaj również dokonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimalną wynoszącą 300zł miesięcznie. Wymóg ten dotyczy każdego miesiąca trwania lokaty.

Drugie miejsce w tym rankingu zajmuje BIZ Bank. Bank ten oferuje nam lokatę BIZ WIBOR. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 2,54% jeśli wpłacimy na nią minimum 1000zł. W przypadku gdybyśmy chcieli na lokatę tą wpłacić powyżej 2 000 000 zł to oprocentowanie wyniesie 1,75%. Oprocentowanie tej lokaty jest zmienne. Oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy wnioskują o konto osobiste lub je posiadają. To samo tyczy się konta oszczędnościowego w tym banku. Lokata może być bezproblemowo założona przez internet.

Trzecie miejsce zajmuje tutaj Bank Smart, którego lokata nosi nazwę SMART Lokata WIBOR Plus. W tym wypadku oprocentowanie lokaty jest zmienne i przy wpłacie na lokatę kwoty powyżej 1000zł oprocentowanie wyniesie 2,54%. Jednak przy wpłacie powyżej 2 mln złotych oprocentowanie wynosi 1,84%. Minimalna kwota, którą jesteśmy w stanie wpłacić na lokatę wynosi 1000zł. Oferta ta przeznaczona jest jedynie dla klientów, którzy posiadają konto w banku SMART. Lokata możliwa jest do założenia przez Internet. W przypadku oprocentowania lokaty jest ono konkretnie uzależnione od stawki WIBOR 6M. Oprocentowanie może zmieniać się co kwartał kalendarzowy.

W ten sposób mamy trzy najlepsze lokaty w rankingu lokat 12- miesięcznych. Jednak standardowo dodajemy pozostałe lokaty godne uwagi w tym okresie. Być może klienci poniżej pierwszej trójki także znajdą dla siebie coś odpowiedniego.

Czwarte miejsce należy do BOŚ Banku oferującego nam EKOlokatę z Bonusem. Lokata ta posiada oprocentowanie stałe wynoszące 2,50%. Minimalna kwota, którą jesteśmy w stanie wpłacić na tą lokatę to 1000zł. Lokata ta może być założona przez nas przez Internet.

Kolejne czyli piąte miejsce zajmuje Volkswagen Bank Polska. Oferuje on nam lokatę o nazwie Lokata 5 Plus. W tym przypadku oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 2,40%. Minimalna kwota jaką możemy wpłacić na lokatę tego banku wynosi 5 000zł. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla klientów banku. Lokatę możemy założyć jedynie poprzez korzystanie z bankowości internetowej tego banku.

Ostatnią lokatą w rankingu lokat 6-miesięcznych będzie lokata oferowana przez Santander Consumer Bank. Lokata ta posiada nazwę „Direct+on-line 12M”. Lokata ta oferuje nam oprocentowanie stałe wynoszące 2,40%. Na lokatę tą jesteśmy w stanie wpłacić minimalną kwotę wynoszącą 5 000 złotych. Lokata ta możliwa jest do założenia nawet przez osoby, które nie posiadają konta w tym banku. Lokata przeznaczona jest dla nowych środków.

Sprawdź najlepsze lokaty lipiec 2016 >>>

Lokata banku Santander Consumer Bank zamyka nasz ranking lokat na 12-miesięcy i tym samym kończy pełny ranking lokat czerwiec 2016 roku. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z konkretnymi lokatami i życzymy udanych wyborów!

Podsumowując najlepsze lokaty czerwiec 2016 najlepsza lokata na:

  • 3 miesięcy to Lokata Happy w Idea Banku oraz Lokata na Start plusbanku,
  • 6 miesięcy to SMART Lokata wariant specjalny z plusem,
  • 12 miesięcy to dwunastomiesięczna Lokata w BOŚ Bank.

Zapraszamy do dyskusji na temat najlepszych lokat bankowych, jeżeli będziecie mieli jakieś pytania najlepiej zadawać je w komentarzach!

Ranking Lokat Czerwiec 2015 – Najlepsze Lokaty !

W ostatnim czasie rzeczywiście dały się odczuć całkiem spore obniżki, jeśli chodzi o oprocentowanie lokat. Już patrząc na ranking lokat czerwiec 2015, w porównaniu do obecnych produktów oszczędnościowych, to wcześniej zdarzały się zdecydowanie korzystniejsze oferty.

Lokaty jednomiesięczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

W początkowych zestawieniach pojawiły się lokaty, które można było założyć jedynie na okres 1 miesiąca. Zatem są to idealne produkty, które świetnie pasowały osobom nie mającym zbyt dużo cierpliwości na oczekiwanie na zyski. Na pierwszym miejscu w takim zestawieniu znalazła się Smart lokata na powitanie. Decydując się na nią, można było oczekiwać oprocentowania wynoszącego aż 3,25 procent w skali roku. Tym bardziej, że odsetki były naliczane z takim samym natężenie. Taki sposób naliczania zysku, nazywany jest stałym.

Na drugim miejscu znajdował się BOŚ Bank, który proponował swoim klientom EKOlokatę bez Kantów. Oprocentowanie utrzymywało się na poziomie aż 3 procent w skali roku. Zatem można było spokojnie powiedzieć, że również utrzymywała się na całkiem przyzwoitym poziomie. Te dwie oferty, jednak nie były dla każdego, kto chciał skorzystać na wyższym oprocentowaniu. Ponieważ aby skorzystać z promocyjnych produktów oszczędnościowych, koniecznie trzeba było przystąpić do konkretnej placówki, jako nowy klient.

Lokaty trzymiesięczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

Zaraz za lokatami trwającymi maksymalnie 1 miesiąc, w rankingach pojawiały się lokaty trzymiesięczne. Ranking lokat czerwiec 2015 wskazywał, na najlepszą propozycję wynoszącą aż 4 procent w skali roku. Jak się można domyślać, znowu oferty były kierowane wyłącznie do nowych klientów. Do placówek proponujących dokładnie takie lokaty, zaliczały się Idea Bank, proponujący Lokatę Happy, jak i również mBank proponujący 4% na wejście. Oczywiście oprocentowanie w tych dwóch produktach było stałe.

Sprawdź ranking lokat czerwiec 2016  >>>

Na drugim miejscu wśród lokat trwających 3 miesiące, znalazła się Smart Lokata na Powitanie, która była niezwykle popularnym produktem na tamten okres czasu. Sart Bank nowym klientom proponował oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 3,75 procent w skali roku. Dlatego można spokojnie powiedzieć, że zysk na tym produkcie oszczędnościowym zaliczał się co całkiem przyzwoitych.

Ranking Lokat Czerwiec 2015 Lokaty półroczne

Przeglądając oferty lokat, które były otwierane na maksymalny okres czasu, wynoszący 6 miesięcy, można było spotkać się z produktami, których oprocentowanie niestety już nie osiągało poziomu 3 procent w skali roku. A i tak te najwyżej oprocentowane były kierowane wyłącznie do nowych Klientów. Można spokojnie powiedzieć, że wśród tych najlepszych lokat znalazła się Lokata Power, proponowana przez Ideę Bank. Wyróżniała się ona oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie 2,90 procent w skali roku. Na drugim miejscu, z niewiele gorszymi warunkami, była Lokata BIZ PRO, która charakteryzowała się oprocentowaniem na poziomie 2,80 procent w skali roku. Był to produkt oszczędnościowy znajdujący się w wachlarzu BIZ Banku.

Sprawdź lokaty czerwiec 2016  >>>

Trzecie miejsce było zajmowane przez Smart Lokatę z oprocentowaniem na poziomie 2,70 procent w skali roku. Na kolejnym miejscu znajdowały się takie banki jak Getin Bank proponujący Lokatę jak Marzenie, a także Plus Bank, proponujący Lokatę Standardową. W takiej sytuacji można było liczyć na oprocentowanie wynoszące 2,65 procent w skali roku. Jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądał ranking lokat czerwiec 2015 zakładanych na pół roku, który posiadał w swoim zestawieniu nie tylko najlepsze propozycje, ale również produkty znajdujące się na ostatnim, czyli dziesiątym miejscu, to ta pozycja przypadła SK Bankowi. Proponował on w tamtym czasie Interlokatę Standard, która była oprocentowana na 2,40 procent w skali roku. W porównaniu do konkurencyjnych ofert, w rekomendowanej dziesiątce, wyróżniała się ona zmienny oprocentowaniem.

Lokaty roczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

Inwestorzy wykazujący się nieco większą cierpliwością, mogli zdecydować się na lokaty roczne. Na pierwszym miejscu w takim zestawieniu znajdowała się Lokata na Szczycie proponowana przez Getin Bank. Progresywne oprocentowanie utrzymywało się na poziomie 2,85 procent w skali roku. Na drugim miejscu znajdowała się Lokata Stabilna, która była proponowana przez Idea Bank. Na niej Klienci mogli zarobić aż 2,80 procent w skali roku.

Natomiast o 0,05 procent mniej, proponował Toyota Bank, w swoim kluczowym produkcie oszczędnościowym, jakim był Depozyt Plus. Na kolejnym miejscu znajdowała się Lokata Standardowa proponowana przez Plus Bank. Oprocentowanie na poziomie 2,70 procent w skali roku, nadal uchodziło za całkiem atrakcyjne.

Sprawdź najlepsze lokaty czerwiec 2016  >>>

Przeglądając dokładny ranking lokat czerwiec 2015, można jasno stwierdzić, iż najbardziej opłacały się depozyty składane na dłuższy okres czasu, niż pół roku.

Jednocześnie nasuwa się wniosek, że rzeczywiście cierpliwość bardzo się opłaca. A przynajmniej jeszcze, za czasów funkcjonowania tamtych ofert na pewno bardzo się opłacała. Ponieważ faktycznie nie jesteśmy teraz za bardzo zadowoleni z proponowanych produktów, szczególnie tych, które opierają się na ulokowaniu swoich oszczędności, na okres dłuższy, niż pół roku.

Ranking Lokat Czerwiec 2013 Najlepsze Lokaty

Prezentujemy Ranking Lokat Czerwiec 2013. Rok 2013 dla inwestorów na pewno zaliczał się do jednych z najbardziej udanych. I to wcale nie jest mowa, o wyjątkowo wytrawnych inwestorach, którzy wykupywali w tamtym czasie akcje i obligacje. Raczej skupimy się na zdecydowanie spokojniejszych inwestycjach, mianowicie na lokatach. A najlepsze produkty oszczędnościowe na tamten okres czasu, pokaże nam ranking lokat czerwiec 2013.

Najlepsze lokaty Czerwiec 2013 jednomiesięczne

Na pierwszym miejscu koniecznie warto wspomnieć o lokatach jednomiesięcznych, które są najczęściej wybierane przez osoby, które dopiero po raz pierwszy zaczynają swoją przygodę z depozytami finansowymi. Na pierwszym miejscu w takim rankingu lokat krótkoterminowych, znalazła się Lokata na Dobry Początek. Była ona proponowana przez Idea Bank z oprocentowaniem wynoszącym aż 6 procent w skali roku. Minimalny wkład finansowy wynosił zaledwie 1000 złotych. Dodatkowym atutem, było brak warunku zakładania przez Klienta konta. Na drugim miejscu znalazła się Lokata na Start proponowana przez Getin Bank. Klienci, któ®zy mieli wolne oszczędności w wysokości 500 złotych, z powodzeniem mogli zainwestować na tym depozycie, wynoszącym 5,5, procent w skali roku. Na trzecim miejscu również znajdowała się całkiem atrakcyjna oferta, chociaż już nie tak, jak w poprzednich dwóch wersjach. Mianowicie Klienci inwestując już od 1000 złotych na Prostej Lokacie mogli liczyć na oprocentowanie wynoszące 4 procent w skali roku. Taka oferta została przygotowana przez BNP Paribas Bank Polska.

Najlepsze lokaty Czerwiec 2013 na 3 miesiące

Doskonałym rozwiązaniem na pewno okazywały się lokaty, z możliwością deponowania pieniędzy na okres 3 miesięcy. Dzięki temu, przy odrobinie cierpliwości, a także zamrożeniu przykładowo 5 tysięcy złotych, można było liczyć na zysk wahający się już od 40 do 50 kilku złotych. Ranking lokat czerwiec 2013 wskazał, że na pierwszym miejscu znalazła się Lokata na Start, proponowana przez Getin Bank. Na drugim miejscu znajduje się Pierwsza Lokata oferowana przez Meritum Bank. Jeśli ktoś zechciał przystąpić do tego banku po raz pierwszy i założyć w nim konto, mógł liczyć na oprocentowanie wynoszące 5 procent w skali roku. Minimalna wpłata wynosiła w tym czasie zaledwie 500 złotych.

Najlepsze lokaty czerwiec 2016  >>>

Trzecie miejsce było zajęte przez dwie placówki: BGŻOptima wraz z Lokatą Bezkarną, jak i również neoBank onLine proponujący energoLokatę 3M PLUS. Każda z tych placówek proponowała swoim klientom 4,30 procent w skali roku, przy minimalnym wkładzie wynoszącym 1000 złotych. Między sobą różniły się tym, że BGŻOptima, wymagał od swoich Klientów założenia rachunku osobistego, a drugi bank już nie.

Najlepsze lokaty Czerwiec 2013 na 6 miesięcy

Tutaj było całkiem szerokie pole do manewru. Klienci, którzy byli gotowi na to, by uzbroić się w nieco więcej cierpliwości, mogli zyskać naprawdę wiele. Przede wszystkim wymieniało się wśród tych ofert oprocentowanie na poziomie 4,75 procent w skali roku. Była to propozycja SK Banku, w ofercie Lokaty24. Minimalny wkład w tym przypadku wynosił 3 tys. złotych. Na drugim miejscu znajdowała się FM Lokata PRO, która proponowana była przez FM Bank. Jednocześnie klienci korzystający z tego produktu oszczędnościowego, mogli liczyć na oprocentowanie nadal utrzymujące się powyżej 4 procent, a mianowicie 4,20 procent w skali roku. Co ciekawe trzecie miejsce również było zajęte przez FM Bank. Tym razem jednak przewodnim produktem była FM Lokata w PLN z oprocentowaniem wynoszącym 4,10procent w skali roku.

Z identycznym oprocentowaniem wyszedł Meritum Bank, proponujący swoim Klientom Lokatę „Meritum Zysku w Internecie”, a także Lokatę Standardową Internetową, dla osób, którzy już posiadali konto bankowe w tym banku.

Najlepsze lokaty Czerwiec 2013 na 12 miesięcy

Osoby wykazujące się znacznie wyższym poziomem cierpliwości, faktycznie mogły oczekiwać całkiem przyzwoitych zysków z lokat rocznych. Wśród nich na pierwszym miejscu znalazła się, znana nam już Lokata „Meritum Zysku w Internecie”, oczywiście proponowana przez Meritum Bank. Oferowane oprocentowanie utrzymywało się na poziomie 4,20 procent w skali roku. Dlatego można z powodzeniem powiedzieć, że inwestując w tym czasie zaledwie 5 tysięcy złotych, po roku na koncie pojawiała się suma wynosząca 170 złotych. Z takim samym oprocentowaniem wyszła ta sama placówka, jednak z lokatą dla właścicieli kont osobistych.

Ranking Lokat Czerwiec 2013 Najlepsze Lokaty 2016
Ranking Lokat Czerwiec 2013 Najlepsze Lokaty 2016

Wszystkie lokaty jak widać, w tamtym czasie rzeczywiście były zdecydowanie bardziej opłacalne, niż obecnie. Jednak nie należy już żałować tego, że nie mamy najmniejszych sposobności do tego, by wrócić do wcześniejszych propozycji oprocentowania. Zamiast tego, zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem, jest korzystanie z takich ofert, jakie mamy dostępne teraz. Ponieważ jak można się domyślać i tak, czeka nas systematyczne obniżanie stóp procentowych. Bankowcy, a także pozostali specjaliści od spraw związanych z bankowością, jak na razie nie przewidują żadnego korzystnego przełomu. Dlatego lepiej jest zarabiać nawet 2 procent w skali roku, niż nasze pieniądze mają leżeć, nie zarabiając na siebie ani grosza.  Aktualne dane najlepsze lokaty czerwiec 2016  >>>

Ranking Lokat Czerwiec 2012 – Najlepsze Lokaty

Prezentujemy najnowsze porównanie ranking lokat czerwiec 2012. Jesteś na etapie przeglądania kolejnych ofert lokat bankowych, i niestety nie możesz jak na razie stwierdzić nic dobrego? Okazuje się, że rzeczywiście obecnym sezonie oprocentowanie dla większości produktów oszczędnościowych, nie wygląda zbyt zachęcająco.

Przeglądając za to ranking lokat czerwiec 2012, można spokojnie stwierdzić, że rzeczywiście tutaj było na czym zawiesić swoje oko. Właściwie nie tylko, ponieważ oprocentowanie było tak wysokie, iż nie skorzystanie z takich okazji, było marnotrawieniem pieniędzy, które u wielu osób po prostu leżały sobie na kontach osobistych.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty dwumiesięczne

W pierwszym zestawieniu pojawiły się lokaty dwumiesięczne, które niecierpliwym osobom, naprawdę pozwalały wygenerować solidny zarobek. Na pierwszym miejscu wśród lokat zakładanych na okres 2 miesięcy, znalazła się Lokata Wysoki Procent, oferowana przez neoBank. Specjaliści od bankowości oraz finansów wyliczyli, że skorzystanie z tej lokaty ze swoimi oszczędnościami w wysokości 10 tysięcy złotych, pozwoliłoby na wygenerowanie aż 121 złotych. I to wyłącznie po dwóch miesiącach oszczędzania. W porównaniu do prezentowanych obecnych produktów, na taką kwotę trzeba oszczędzać cały rok i to jeszcze przy zdecydowanie większym wkładzie finansowym.

Na drugim miejscu w takim zestawieniu znalazła się Lokata na start oczywiście proponowana zupełnie nowym klientom przez Getin Online. W zamian mogli zyskać oprocentowanie wynoszące aż 7,50 procent w skali roku. Co przy wpłacie wcześniej wspomnianych 10 tys. zł, można było zyskać po dwóch miesiącach 100 złotych. Trzecie miejsce zaznacza bardzo dużą przepaść pomiędzy ofertami. Mianowicie Euro Bank zaproponował Lokatę terminową zakładaną przez Internet, która gwarantowała zysk na poziomie 4,70 procent w skali roku.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty trzymiesięczne

Ranking Lokat Czerwiec 2012 Najlepsze Lokaty 2016
Ranking Lokat Czerwiec 2012 Najlepsze Lokaty 2016

Pośród lokat trzymiesięcznych, wymienić można przede wszystkim na pierwszym miejscu Meritum Bank, który zaproponował dla nowych klientów Pierwszą Lokatę. W ten sposób zakładając dodatkowo konto bankowe, przez okres 3 miesięcy, oprocentowanie rosło na poziomie 7 procent w skali roku. Jak widać ranking lokat czerwiec 2012 wskazuje na to, że dzisiaj o tak wysokim oprocentowaniu jak na razie możemy pomarzyć. Nawet nie jest to wiadome, czy w ogóle będziemy w stanie doczekać się aż tak wysokich podwyżek.

Na drugim miejscu, jeśli chodzi o lokaty zakładane na okres 3 miesięcy, wymienia się Lokatę Mistrzowski Procent. Była ona proponowana przez neoBank. Osoby zainteresowane tym produktem oszczędnościowym mogły liczyć na oprocentowanie wynoszące 6,6 procent. Przedstawionych 6 placówek z najwyższym oprocentowaniem wśród lokat 3-miesięcznych, naliczało odsetki wynoszące przynajmniej 6 procent i więcej.

Trzecie miejsce zajmował produkt oszczędnościowy Lokata na Wyścigi, która jednocześnie była propozycją ze strony Getin Online.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty 6 miesięczne

Wśród lokat zakładanych na okres 6 miesięcy, również można było znaleźć wiele propozycji, które charakteryzowały się niezwykle atrakcyjnym oprocentowaniem. Mianowicie mogliśmy spodziewać się odsetek wyróżniających się przynajmniej 6 procentami w skali roku. Na pierwszym miejscu, które wskazał nam ranking lokat czerwiec 2012, znajdowała się Lokata Standardowa Internetowa. Była to propozycja ze strony Meritum Banku, natomiast klienci, którzy skorzystali z tej promocji, mogli zyskać na oprocentowanie wynoszące aż 6,20 procent w skali roku. W celu poznania najlepszych lokat czerwiec 2016 przejdź do poniższej strony,

Drugie miejsce zostało zajęte przez FM Lokatę, która oczywiście była propozycją ze strony FM Banku. W takiej sytuacji mogliśmy liczyć na oprocentowanie wynoszące 6,10 procent w skali roku. Osoby, które przekonały się do zainwestowania na tym depozycie 10 tysięcy złotych, na okres pół roku, mogły zyskać aż 247 złotych. Niewiele mniej znajdowało się w propozycji ze strony Toyoty Bank, który oferował swoim Klientom Depozyt Plus, z oprocentowaniem wynoszącym 6,09 procent w skali roku. Natomiast czwarte miejsce zajmowała lokata Rirect+ Internet, która była kluczowym produktem oszczędnościowym proponowanym przez Santander Consumer Bank.

Najlepsze lokaty czerwiec 2012 lokaty roczne

W ten sposób możemy płynnie przejść do kolejnej grupy lokat. Mianowicie do depozytów zakładanych na cały rok. Tutaj oczywiście trzeba byłoby wykazywać się bardzo dużą cierpliwością. Ponieważ nie każdy był w stanie, aż na 12 miesięcy zamrozić swoje oszczędności. Nie mniej jednak osoby, które to zrobiły, z pewnością nie żałują swojej decyzji. Wybierając produkty znajdujące się w pierwszej piątce, jaki wskazuje ranking lokat czerwiec 2012, można spokojnie powiedzieć, że przy depozycie wynoszącym 10 tysięcy złotych, roczny zysk wyniósł co najmniej 480 złotych i więcej.

Najlepsze lokaty czerwiec 2016 >>>

Na pierwszym miejscu znajdowała się Lokata Standardowa Internetowa, która była głównym produktem w ofercie Meritum Banku. Zresztą znanym już z poprzednich grup, jeśli chodzi o czas zakładania lokaty. Produkt wyróżnia się oprocentowaniem wynoszącym aż 6,30 procent w skali roku. Jeśli ktoś faktycznie zdecydował się na zainwestowanie na tej lokacie 10 tys. swoich oszczędności, to jego zysk po roku oszczędzania wyniósł aż 509 złotych.

Drugim produktem oszczędnościowym, znajdującym się w rankingu lokat rocznych, jest Direct+Internet, lokata była propozycją Santander Consumer Bank. Co ciekawe wyróżniała się identycznymi parametrami, jak w przypadku pierwszego produktu. O 0,10 procent w skali roku mniej, proponował FM Bank, w swojej FM Lokacie.