Lokaty Wrzesień 2017 - Ranking Lokat

Ranking Lokaty Wrzesień 2017 – Najlepsze Lokaty!

Poszukujesz oferty Lokaty Wrzesień 2017? Stopy procentowe nie zostały zmienione przez Bank Centralny od marca 2015 roku. Jakie propozycje mają dla nas Banki? Nasz Ranking Lokaty Wrzesień 2017 pomoże wybrać Ci ofertę dedykowaną dla Ciebie.

Najlepsze Lokaty Wrzesień 2017 – 3 miesięczne

Jeśli interesują nas najlepsze Lokaty Wrzesień 2017 – 3 miesięczne, to koniecznie  musimy wspomnieć Nest Lokatę Witaj oferowaną przez Nest Bank.

Dla kwoty do 10 tyś. zł Nest Bank oferuje oprocentowanie wynoszące aż 4 procent w skali roku. Jest to bardzo atrakcyjna oferta w porównaniu do konkurencji.

Identyczne oprocentowanie proponuje Idea Bank. Natomiast oferta jest na okres na krótszy okres – 2 miesięcy. Natomiast na kwartalnej lokacie Idea Bank oferuje oprocentowanie 3,5 % w skali roku. Należy mieć na uwadze, że są to oferty lokat dla kwoty do 10 tyś. zł.

Sprawdź najlepsze lokaty wrzesień 2017 >>>

Trzymiesięczną lokatę NA START o średnim oprocentowaniu 4% w skali roku na kwotę do 10 tyś zł oferuje Plus Bank. Propozycja ta jest skierowana tylko do klientów posiadających Konto Plus, które zostało założone w ciągu ostatniego roku. Ponadto bank przelewa nam odsetki na rachunek po każdym miesiącu, w którym posiadamy depozyt. Istnieje możliwość zerwania lokaty przed terminem bez utraty odsetek.

Jeżeli nie jesteśmy jeszcze Klientem Banku Millennium, powinniśmy zwrócić uwagę na propozycję trzymiesięcznej lokaty „LUBIĘ TO POLECAM”. Dla nowych Klientów, którzy będą aktywnie korzystać z rachunku bankowego bank oferuje oprocentowanie 4% w skali roku do kwoty do 10 tyś. zł. Jak wskazuje nazwa lokaty, jest to produkt dla osób, które polecą produkt Banku – a dokładnie Konto 360°. Można skorzystać z oferty Banku Millennium również będąc nowym Klientem, który otworzył konto z polecenia oraz jeśli dokonamy płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

Jeżeli chcemy ulokować wyższą kwotę, lecz nie przekraczającą 25 tyś. zł możemy otrzymać w Idea Banku oprocentowanie 3% w skali roku na okres trzech miesięcy. Jednakże jest warunek: z oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które dopiero stają się klientami banku. Jeżeli mamy 100 tyś zł wolnych środków, Idea Bank oferuje trzymiesięczną lokatę HAPPY PLUS na nowe środki oprocentowaną 2,5 % w skali roku.

Najlepsze Lokaty na pół roku – wrzesień 2017

Liderem wśród lokat sześciomiesięcznych jest Nest Lokata Witaj oferowana przez Nest Bank.

Klienci, którzy posiadają konto w tym banku, mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące aż 4 procent w skali roku. Dodatkowym warunkiem jest wpływ wynagrodzenia na rachunek w kwocie min. 2,5 tyś. zł maksymalnie w ciągu 60 dni od otwarcia lokaty. Niestety, możemy założyć tylko jedną lokatę a kwota nie może być wyższa niż 10 tyś. zł.

Na kolejnej pozycji znajduje się oferta Idea Banku. Na półrocznej lokacie Cloud otrzymamy 2,65% w skali roku. Jest to propozycja tylko dla klientów posiadających konto w Idea Banku. Należy dodać, że aby skorzystać z tej oferty,  trzeba posiadać na Koncie Idealnym 10 proc. środków zgromadzonych na lokacie. Zaletą produktu jest wysoka kwota maksymalna lokaty – aż 1 milion złotych.

Również Inbank na lokacie półrocznej oferuje nam 2,65% w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 5 tyś. zł a maksymalna 50 tyś. zł. Jednakże istnieje możliwość posiadania kilku lokat a górnym ograniczeniem dla bardziej majętnych klientów jest kwota 200 tyś. zł. Nie ma potrzeby otwierania kolejnego rachunku bankowego. Ochronę naszych środków gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny w Estonii Tagat isfond.

Natomiast jeżeli dysponujemy wyższą kwotą (nawet 2 miliony zł) Nest Bank proponuje Nest Lokatę Lojalną oprocentowaną 2,6% w skali roku na okres sześciu miesięcy. Tutaj bank również oczekuje spełnienia warunku minimalnego wpływu wynagrodzenia na rachunek co miesiąc oraz wyrażenia zgód marketingowych.

Dalsze miejsca w rankingu oznaczają akceptację niższego oprocentowania. Idea Bank zmienił ostatnio termin lokaty oprocentowanej 2,5% w skali roku. Lokatę WIELKI PROCENT możemy aktualnie otworzyć nie na pół roku a tylko na pięć miesięcy. Aby uzyskać wymienione oprocentowanie to trzeba posiadać rachunek. Dotychczas nie było takiego wymogu. Jeżeli jednak nie jesteśmy zainteresowani posiadaniem konta w Idea Banku to wówczas oferta jest obniżona do 2,25% w skali roku, okres ten sam, czyli 5 miesięcy. Warto podkreślić, że lokata może być nawet dla kwoty do 1 miliona zł, co z pewnością zainteresuje zamożniejsze osoby. Jeżeli jesteśmy zainteresowani propozycją Idea Banku to warto zaznaczyć, że lokatę możemy założyć wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej.

Sprawdź najlepsze Lokaty Wrzesień 2017 >>>

Najlepsze Lokaty na rok – wrzesień 2017

W poszukiwaniu lokat na 12 miesięcy przeanalizowaliśmy wiele ofert. Oprocentowanie bywa niższe niż lokat trzy i sześciomiesięcznych. Najbardziej ciekawa wydaje się propozycja Inbanku. Bez obowiązku zakładania rachunku bankowego oprocentowanie w estońskim banku do kwoty 200 tyś. zł wynosi 2,85% w skali roku.

W przypadku wyboru oferty Idea Banku możemy liczyć na oprocentowanie wynoszące 2,4 % w skali roku. Zaznaczmy, że jest to oferta tylko dla Klientów posiadających konto w tym banku. Ponadto, jeżeli chcemy skorzystać z tej oferty,  trzeba posiadać na Koncie Idealnym 10 proc. środków zgromadzonych na lokacie. Zaletą oferty dla klientów z dużą nadwyżką wolnych środków jest kwota na Lokacie Cloud, która wynosi aż 1 milion zł.

Atrakcyjną propozycję znaleźliśmy dla Klientów posiadających kredyt samochodowy w Toyota Banku. Na okres dziewięciu miesięcy bank proponuje oprocentowanie aż 3 procent w skali roku. Lokatę do wysokości 50 tyś zł możemy otworzyć przez internet.

Sprawdź najlepsze lokaty wrzesień 2017 >>>

Kolejne pozycje w rankingu oferują już zdecydowanie mniejsze odsetki.

Lokaty bez konta – wrzesień 2017

Jeżeli mamy kwotę do 10 tyś zł to najlepszą propozycję lokaty bez konieczności posiadania rachunku ma dla nas Idea Bank – lokatę Happy. W przypadku tej oferty, możemy założyć tylko jedną lokatę. Oprocentowanie jest uzależnione od terminu i wynosi:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesiące
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąc

Natomiast dla kwoty do 25 tyś zł Idea Bank również posiada propozycję bez konieczności zakładania rachunku bankowego. Bank oferuje na trzymiesięcznej Lokacie HAPPY PRO oprocentowanie 3% w skali roku. Niestety, jest to oferta tylko dla nowych klientów Idea Banku. Do Klientów posiadających maksymalną kwotę 20 tyś zł ofertę kieruje również BGŻ Optima. Jeżeli zdecydujemy się na 3 miesięczną Lokatę Bezkarną przez internet otrzymamy aż 3% w skali roku. Należy podkreślić, że jest to oferta tylko dla nowych Klientów. Jest to lokata nieodnawialna czyli możemy skorzystać tylko raz.

Jeżeli posiadamy wyższą sumę oszczędności a nie jesteśmy zainteresowani otwieraniem kolejnego konta to najlepszą propozycję ma wymieniony już Idea Bank. Zakładając lokatę Happy Plus na okres trzech miesięcy otrzymamy oprocentowanie 2,5% w skali roku. Maksymalna kwota depozytu to kwota niemała bo aż 100 tyś zł.

Jeżeli interesuje nas dłuższy termin ulokowania naszych oszczędności bez obowiązku konieczności otwierania rachunku bankowego to ciekawą ofertą jest LOKATA NR 1. Idea Bank umożliwia nam zdeponowanie oszczędności aż do 1 miliona zł. Oprocentowanie jest uzależnione od okresu trwania lokaty i wynosi:

  • 2,70% w skali roku na okres 24 miesięcy
  • 2,75% w skali roku na okres 36 miesięcy
  • 2,80% w skali roku na okres 60 miesięcy

Jak widać powyżej Idea Bank ma wiele propozycji również w rankingu lokat bez konta. Jak łatwo zauważyć oferty depozytów bez konta są nie mniej atrakcyjne od tych, które wymagają posiadania rachunku.

Jeśli interesują nas wszystkie lokaty bez konta Wrzesień 2017, to koniecznie sprawdź ranking lokaty bez konta wrzesień 2017 >>>

A Jeżeli chcesz poznać pełen ranking sprawdź najlepsze lokaty wrzesień 2017 >