Ranking Lokat Rocznych – Czerwiec 2015

Dla osób, które myślą o długoterminowej inwestycji środków przygotowaliśmy dedykowany ranking lokat rocznych. Wśród nich w zestawieniu na czerwiec znalazły się trzy „perełki”, które gwarantują najwyższy zysk w okresie jednego roku.

Zwycięzca Rankingu Lokat Rocznych - Czerwiec 2015
Zwycięzca Rankingu Lokat Rocznych – Czerwiec 2015

Na szczycie naszego zestawienia znalazła się eLokata z Bonusem skierowana do bardziej aktywnych posiadaczy kont. Bonus w wysokości 0,5 punktu procentowego dodawany do 2,5% oprocentowania standardowego w przypadku jednoczesnego posiadania konta w którym utrzymywane siedmiomiesięczne saldo będzie wynosiło minimum 10% wartości lokaty. Jednocześnie bank wymaga od nas realizacji transakcji bezgotówkowych w wysokości minimum 300 zł miesięcznie. Minimalna kwota lokaty to 1000 PLN.

Inną ciekawą propozycją jest Lokata Stabilna w Idea Banku. Lokatę można założyć przez internet, minimalna wartość, podobnie jak w eLokacie z Bonusem, to 1000 PLN, a maksymalna 1 mln PLN.  Lokata zapewnia stabilne oprocentowanie w wysokości 2,8% bez potrzeby zakładania konta.

Atrakcyjną propozycję dla nowożeńców przygotował SK Bank. elokata24 zapewnia oprocentowania 2,8%, brak potrzeby zakładania konta, a wysokość lokaty powinna wynosić 3000 zł lub więcej.

Czy wyższe oprocentowanie jest możliwe? Tak, sprawdź warunki więcej >

Lokaty roczne:

  • Bank Ochrony Środowiska – 3% (EKOlokata z Bonusem)
  • Idea Bank – 2,8% (Lokata Stabilna)
  • SK Bank – 2,8% (eLokata24)
  • więcej >