Najlepsze Lokaty Czerwiec 2016 Ranking

Ranking Lokat Czerwiec 2015 – Najlepsze Lokaty !

W ostatnim czasie rzeczywiście dały się odczuć całkiem spore obniżki, jeśli chodzi o oprocentowanie lokat. Już patrząc na ranking lokat czerwiec 2015, w porównaniu do obecnych produktów oszczędnościowych, to wcześniej zdarzały się zdecydowanie korzystniejsze oferty.

Lokaty jednomiesięczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

W początkowych zestawieniach pojawiły się lokaty, które można było założyć jedynie na okres 1 miesiąca. Zatem są to idealne produkty, które świetnie pasowały osobom nie mającym zbyt dużo cierpliwości na oczekiwanie na zyski. Na pierwszym miejscu w takim zestawieniu znalazła się Smart lokata na powitanie. Decydując się na nią, można było oczekiwać oprocentowania wynoszącego aż 3,25 procent w skali roku. Tym bardziej, że odsetki były naliczane z takim samym natężenie. Taki sposób naliczania zysku, nazywany jest stałym.

Na drugim miejscu znajdował się BOŚ Bank, który proponował swoim klientom EKOlokatę bez Kantów. Oprocentowanie utrzymywało się na poziomie aż 3 procent w skali roku. Zatem można było spokojnie powiedzieć, że również utrzymywała się na całkiem przyzwoitym poziomie. Te dwie oferty, jednak nie były dla każdego, kto chciał skorzystać na wyższym oprocentowaniu. Ponieważ aby skorzystać z promocyjnych produktów oszczędnościowych, koniecznie trzeba było przystąpić do konkretnej placówki, jako nowy klient.

Lokaty trzymiesięczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

Zaraz za lokatami trwającymi maksymalnie 1 miesiąc, w rankingach pojawiały się lokaty trzymiesięczne. Ranking lokat czerwiec 2015 wskazywał, na najlepszą propozycję wynoszącą aż 4 procent w skali roku. Jak się można domyślać, znowu oferty były kierowane wyłącznie do nowych klientów. Do placówek proponujących dokładnie takie lokaty, zaliczały się Idea Bank, proponujący Lokatę Happy, jak i również mBank proponujący 4% na wejście. Oczywiście oprocentowanie w tych dwóch produktach było stałe.

Sprawdź ranking lokat czerwiec 2016  >>>

Na drugim miejscu wśród lokat trwających 3 miesiące, znalazła się Smart Lokata na Powitanie, która była niezwykle popularnym produktem na tamten okres czasu. Sart Bank nowym klientom proponował oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 3,75 procent w skali roku. Dlatego można spokojnie powiedzieć, że zysk na tym produkcie oszczędnościowym zaliczał się co całkiem przyzwoitych.

Ranking Lokat Czerwiec 2015 Lokaty półroczne

Przeglądając oferty lokat, które były otwierane na maksymalny okres czasu, wynoszący 6 miesięcy, można było spotkać się z produktami, których oprocentowanie niestety już nie osiągało poziomu 3 procent w skali roku. A i tak te najwyżej oprocentowane były kierowane wyłącznie do nowych Klientów. Można spokojnie powiedzieć, że wśród tych najlepszych lokat znalazła się Lokata Power, proponowana przez Ideę Bank. Wyróżniała się ona oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie 2,90 procent w skali roku. Na drugim miejscu, z niewiele gorszymi warunkami, była Lokata BIZ PRO, która charakteryzowała się oprocentowaniem na poziomie 2,80 procent w skali roku. Był to produkt oszczędnościowy znajdujący się w wachlarzu BIZ Banku.

Sprawdź lokaty czerwiec 2016  >>>

Trzecie miejsce było zajmowane przez Smart Lokatę z oprocentowaniem na poziomie 2,70 procent w skali roku. Na kolejnym miejscu znajdowały się takie banki jak Getin Bank proponujący Lokatę jak Marzenie, a także Plus Bank, proponujący Lokatę Standardową. W takiej sytuacji można było liczyć na oprocentowanie wynoszące 2,65 procent w skali roku. Jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądał ranking lokat czerwiec 2015 zakładanych na pół roku, który posiadał w swoim zestawieniu nie tylko najlepsze propozycje, ale również produkty znajdujące się na ostatnim, czyli dziesiątym miejscu, to ta pozycja przypadła SK Bankowi. Proponował on w tamtym czasie Interlokatę Standard, która była oprocentowana na 2,40 procent w skali roku. W porównaniu do konkurencyjnych ofert, w rekomendowanej dziesiątce, wyróżniała się ona zmienny oprocentowaniem.

Lokaty roczne – Ranking Lokat Czerwiec 2015

Inwestorzy wykazujący się nieco większą cierpliwością, mogli zdecydować się na lokaty roczne. Na pierwszym miejscu w takim zestawieniu znajdowała się Lokata na Szczycie proponowana przez Getin Bank. Progresywne oprocentowanie utrzymywało się na poziomie 2,85 procent w skali roku. Na drugim miejscu znajdowała się Lokata Stabilna, która była proponowana przez Idea Bank. Na niej Klienci mogli zarobić aż 2,80 procent w skali roku.

Natomiast o 0,05 procent mniej, proponował Toyota Bank, w swoim kluczowym produkcie oszczędnościowym, jakim był Depozyt Plus. Na kolejnym miejscu znajdowała się Lokata Standardowa proponowana przez Plus Bank. Oprocentowanie na poziomie 2,70 procent w skali roku, nadal uchodziło za całkiem atrakcyjne.

Sprawdź najlepsze lokaty czerwiec 2016  >>>

Przeglądając dokładny ranking lokat czerwiec 2015, można jasno stwierdzić, iż najbardziej opłacały się depozyty składane na dłuższy okres czasu, niż pół roku.

Jednocześnie nasuwa się wniosek, że rzeczywiście cierpliwość bardzo się opłaca. A przynajmniej jeszcze, za czasów funkcjonowania tamtych ofert na pewno bardzo się opłacała. Ponieważ faktycznie nie jesteśmy teraz za bardzo zadowoleni z proponowanych produktów, szczególnie tych, które opierają się na ulokowaniu swoich oszczędności, na okres dłuższy, niż pół roku.